купити дешеві авіаквитки

Швейцарія знімає всі обмеження на в’їзд з 2 травня!

Швейцарія скасовує всі covid обмеження на в’їзд.

Уряд Швейцарії прийняв рішення скасувати всі обмеження на в’їзд з 2 травня цього року. Відповідне повідомлення розміщено на сайті Державного секретаріату з питань міграції Швейцарії sem.admin.ch.

З 2 травня будуть діяти стандартні правила в’їзду, що діяли до початку епідемії.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Чи існують спеціальні умови в’їзду та допомоги тимчасово переміщеним громадянам України, які залишають країну через війну?

Швейцарією з 12.03.2022 застосовується статус тимчасового захисту «S» для громадян України, які змушені були покинути Батьківщину через війну. Статус тимчасового захисту надає громадянам України право на проживання в Швейцарії до одного року, з подальшим продовження терміну перебування. Крім громадян України та членів їхніх сімей, статус захисту S надається також громадянам третіх країн, які покинули Україну через війну. Обов’язковою умовою є наявність в них дійсної посвідки на проживання в Україні та неможливості безпечного повернення до держави їхнього громадянства. Статус захисту «S» не поширюватиметься на осіб, яким вже надано статус захисту країни ЄС. Ті люди, які отримують статус захисту S, можуть виїжджати за кордон і повертатися до Швейцарії без дозволу на поїздку. Ви можете шукати оплачувану роботу (включаючи самозайнятість) без періоду очікування.

Для цього необхідно стати на облік у федеральному центрі притулку.

Умови в’їзду в Швейцарію до 2 травня

При в’їзді до Швейцарії до 2 травня необхідно:

  • надати сертифікат про повний курс вакцинації (якщо після отримання останньої дози минуло 14 днів).
  • заповнити при в’їзді спеціальну онлайн-форму: swissplf.admin.ch/formular

Посилання на офіційні джерела: