купити дешеві авіаквитки

Сицилія після карантину планує оплатити туристам кожну третю ніч у готелі!

Сицилія заохочує туристів до відвідин регіону!

Після завершення карантину в Італії, керівництво області з особливим статусом в Італії (Сицилія) планує застосувати неординарні рішення для відновлення туризму у регіоні.

Зокрема, влада Сицилії планує оплатити туристам 50% вартості авіаквитків, а також кожну третю ніч проживання у готелі. Окрім того туристи зможуть отримати майже безкоштовні квитки в музеї та на археологічні пам’ятки, – повідомляє видання TheTimes та DailyMail.

Ваучери для часткової оплати проживання та відвідин музеїв та пам’яток мають надійти у продаж на сайті visitsicily.info після зняття карантинних обмежень та затвердження відповідної туристичної програми.

На цей проект збираються виділити 50 мільйонів євро, в той час як за березень і квітень туріндустрія втратила близько 1 млрд євро.

Зауважимо, що наразі це лише пропозиція від чиновників Сицилії і достеменно невідомо чи проект втілять у життя.

В Італії 13% ВВП припадає на туризм, і країна вже шукає шляхи для відновлення туристичної галузі після послаблення карантину з 4 травня 2020 року.

Італія наразі не планує закривати кордони для туристів до 2021 року

Раніше багато ЗМІ з посиланням на міністра культури і туризму Даріо Франческіні в інтерв’ю газети La Repubblica повідомляли, що Італія не відкриє для іноземних туристів кордони до кінця 2020 року. Згодом, у посольстві Італії уточнили, що тема закриття кордонів Італією не підіймалася. Ті чи інші рішення про обмеження перетину кордону будуть залежати від розвитку епідеміологічної ситуації.

Міністр Італії повідомив, що пам’ятки історії, які можливо відновлять свою роботу найшвидше – це Колізей і Помпеї. Нагадаємо, що роботу музеїв та археологічних пам’яток було припинено 8 березня через стрімке поширення Covid-19.

Також Даріо Франческіні наголосив, що для підтримки внутрішнього туризму малозабезпеченим родинам з фінансовими труднощами будуть надані субсидії, розміром до €500 для літнього відпочинку в Італії.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

 

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email