купити дешеві авіаквитки

Як купити дешеві авіаквитки лоукостів на сайті skypicker. Детальна інструкція.

Як придбати дешеві авіаквитки лоукостів на сайті skypicker.

Skypicker.com – це найбільш наочний і зручний сервіс для пошуку авіаквитків лоукост компаній. Skypicker може здійснити бронювання квитків від усіх світових авіакомпаній економ-класу, має зрозумілий інтерфейс на основі інтерактивної карти та надшвидкий пошук в широкому діапазоні дат і географічних областей.

У цій публікації розглянемо, як купити дешеві авіаквитки на сайті skypicker.

  • Пошук авіаквитків
  • Купівля авіаквитків
  • Онлайн чек-ін

Пошук дешевих авіаквитків

Для пошуку авіаквитків скористаємося можливостями сайту skypicker.com – правою кнопкою мишки клікаєте по регіону чи місту, звідки хочете летіти, а лівою обираєте куди.

У параметрах пошуку можна вказати місто, країну чи навіть декілька аеропортів у певному радіусі. При виборі дати подорожі можна вказати діапазон у декілька днів, місяць чи “Будь-коли”.

Для прикладу пошукаємо дешеві авіаквитки з Польщі у Норвегію. Припустимо, що місто вильоту і прибуття зараз для нас особливого значення не мають. Для пошуку клікаємо правою кнопкою десь на території Польщі, а лівою по Норвегії.

При виборі дати перельоту клікнемо на текст “Будь-коли”

як купити дешеві авіаквитки

Найдешевші квитки skypicker знайшов у Осло. Клікнемо по місту, щоб переглянути можливі варіанти.

як купити дешеві авіаквитки

Є авіаквиток лоукоста Ryanair Щецін – Осло на 24 серпня лише за 52 гривні.

Купівля авіаквитків

Придбати авіаквитки на сайті skypicker дуже просто, оскільки вікно оплати з усім необхідним розміщене на одній сторінці. Вам не потрібно відмовлятися від надокучливих додаткових пропозицій лоукостів чи переживати, що ви обрали хибну опцію.

Отже, ми знайшли квиток лоукоста Ryanair Щецін – Осло на 24 серпня за 52 гривні. Обираємо цей варіант і клікаємо “Замовити квиток на рейс”.

як купити дешеві авіаквитки

Перед нами відкривається сторінка оплати:

як купити дешеві авіаквитки

Уважно вводимо дані пасажира, за необхідності додаємо багаж, вводимо дані платіжної картки і натискаємо “Оплатити”.

Після успішної оплати ми побачимо інформацію з номером бронювання.

як купити дешеві авіаквитки

За деякий час вам на пошту надійдуть два чи три листи від skypicker:

skypicker-yak-kuryty-aviakvytky-email

1. Booking received – дані про ваше замовлення отримано.

2. Booking confirmed – ваше замовлення підтверджено! Вітаю, ви придбали авіаквиток!

skypicker-yak-kuryty-aviakvytky-confirmok

3. Important: We need more information – цей лист повідомляє про необхідність надати додаткові дані. У цьому випадку для здійснення онлайн чек-іну Ryanair.

Онлайн чек-ін

У більшості лоукостів обов’язково потрібно робити онлайн чек-ін, в іншому випадку в аеропорту вам доведеться викласти значну суму, у Ryanair це 70 євро (про це вас повідомляють у листі англійською).

Для внесення потрібної інформації для чек-іну натисніть Enter travel documents details, введіть дані вашого закордонного паспорта та натисніть Submit.

як купити дешеві авіаквитки

Skypicker виконає онлайн-чек-ін за вас і надішле на пошту готовий квиток (як правило, за 3-30 днів до вильоту, залежно від правил авіакомпанії), який вам потрібно роздрукувати на листку А4 і з ним їхати в аеропорт.

Зразок квитків лоукостів Ryanair та Wizzair:

До квитків, куплених через Skypicker.com, застосовуються правила авіакомпанії на рейс якої ви отримали квиток. У більшості випадків за квиток неможливо повернути кошти, а внесення змін може коштувати більш ніж 50 євро.

Відповіді на поширені запитання стосовно бронювання знайдете на сторінці skypicker.com/content/support. Зараз ця інформація доступна англійською чи російською мовами, розробники обіцяють перекласти на українську мову згодом.

Служба підтримки клієнтів skypicker українською

Зателефонуйте за українським номером +380 94 711 3191 чи напишіть листа на support@skypicker.com і отримаєте відповідь на запитання чи інформацію стосовно свого бронювання за лічені хвилини!

Ще декілька нагадувань стосовно перельотів популярними лоукост авіакомпаніями Ryanair i Wizzair:

  • Отриманий квиток від skypicker потрібно обов’язково роздрукувати! (в аеропорту у ryanair ця послуга коштує 15 євро, у wizzair 30 євро).
  • В аеропорт бажано приїхати хоча б за 2 години до вильоту. Краще довше почекати на літак, ніж пропустити його через банальні затори дорогою.
  • З квитком обов’язково підійти на стійку реєстрації для перевірки вашої візи (visa check).
  • У більшості лоукостів в ціну квитка входить лише багаж у ручній поклажі. У Ryanair одна сумка не більше 55x40x20 cm і друга 35x20x20 cm. У Wizzair лише одна сумка до 42x32x25 cm.

Де знайти проживання на час подорожі?

booking.com - найбільший сайт для пошуку готелів, хостелів та апартаментів.
hotelscombined.com - порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання.

Де взяти на прокат авто у подорожі?

Орендувати авто на прокат можете на агрегаторі Rentalcars.com