купити дешеві авіаквитки

SkyUp про ухвалу суду: компанія працює у звичайному режимі, рейси виконуються відповідно до розкладу!

skyup авіаквитки

Ухвала суду про призупинення дії ліцензії SkyUp

Вчора ввечері кілька ЗМІ опублікували рішення Баришівського районного суду Київської області щодо призупинення дії ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines.

Авіакомпанія опублікувала офіційний коментар щодо цієї ухвали на офіційному сайті:


Коментар авіакомпанії SkyUp Airlines щодо Ухвали Баришівського районного суду Київської області від 24.05.2019 року

З огляду на абсурдність та неправомірність дій суду, дана Ухвала була оскаржена авіакомпанією SkyUp Airlines у Київському апеляційному суді 05.06.2019 року.

Найближчим часом Ухвала має бути переглянута в апеляційному порядку, оскільки вона не має під собою ніяких законних підстав. Крім того, суд даної інстанції не мав права виносити Ухвалу щодо призупинення дії ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом, оскільки регуляторами у сфері авіаперевезень є Міністерство інфраструктури України та Державіаслужба України.

Неправомірність дій судді підтверджує той факт, що підставою для прийняття ним Ухвали про призупинення ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines став позов від людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp Airlines і відповідно ніколи не була її клієнтом.

Виходячи з вищесказаного, дана Ухвала ніяк не впливає на господарську діяльність компанії, а є лише наслідком недобросовісної конкуренції.

SkyUp Airlines працює у звичайному режимі, всі рейси виконуються відповідно до заявленого розкладу.


На офіційній сторінці у facebook авіакомпанія SkyUp розмістила сьогоднішні фото з реєстрації на рейс в Одесу, як доказ роботи у звичному режимі.

Слідкувати за пунктуальністю рейсів SkyUp можна на онлайн табло.

Вчора на сайті SkyUp також був розміщений більш детальний коментар на Ухвалу від суду, але зараз це повідомлення видалено.

У розширеній відповіді SkyUp зазначав, що “негативні відгуки пасажирів, які незадоволені послугами авіакомпаній, не можуть бути підставою про припинення дії ліцензії авіакомпанії”.

Також у SkyUp наголошували, що авіакомпанія – це транспортна компанія, тому будь-який позов на її адресу подається тільки за місцем знаходження відповідача (авіакомпанії), “яким Баришівський район Київської області не є”.

Більш того, зазначили в компанії, ліцензія на право перевезення пасажирів повітряним транспортом видається Державіаслужбою і оформляється відповідним Наказом.

“Єдиний юридичний спосіб в судовому порядку скасувати такий Наказ – рішення Адміністративного суду. Той факт, що цивільний суд взяв на себе повноваження прийняти подібне рішення говорить про те, що через Адміністративний суд, тобто відповідно до законодавства, це зробити немає підстав”, – резюмували у компанії.

З повним текстом можете ознайомитися на сайті avianews.com.

Коментарі Прем’єр-міністра та Міністра інфраструктури

Сьогодні ситуацію зі SkyUp та Ухвалою Баришівського суду прокоментували Прем’єр-міністр та Міністр інфраструктури України.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівництву Міністерства інфраструктури та Міністерства юстиції розібратися і здійснити всі можливі правові кроки, аби з’ясувати ситуацію навколо призупинки ліцензії одній з авіакомпаній України. Про це він сказав під час засідання Уряду.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у facebook зазначив, що “Поки я Міністр інфраструктури – SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує.
Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги і жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток”.

Відповіді на поширені запитання

Авіакомпанія SkyUp на сторінці у Facebook розмістила відповіді на поширені питання, які можуть виникнути у клієнтів компанії:

Q: Чи відбудеться мій рейс?
A: Не варто турбуватися. Наші рейси відбуваються за звичайним розкладом.

Q: У зв’язку із ситуіцією з ліцензією, ЗМІ пишуть, що рейс скасували. Це правда?
A: Неправда. Наш офіційний коментар щодо ситуації можна прочитати за посиланням

Q: Що робити, якщо мені потрібно повернути квиток?
A: Оскільки рейси відбуваються у звичайному режимі, підстав для пільгового повернення немає. Повернути квиток ви зможете за стандартними правилами, передбаченими тарифом вашого квитка.

Q: Чи бувають у вас затримки рейсів?
А: Іноді трапляються, як і у будь-якого авіаперевізника. У таких випадках ми діємо у рамках правил перевезень пасажирів та багажу: інформуємо, надаємо безкоштовне харчування, воду, проживання.

Q: Які у вас літаки?
A: У SkyUp Airlines — наймолодший флот в Україні. На сьогоднішний день у нас 8 літаків: шість Boeing 737-800 та два Boeing 737-700.

Q: Що робити, якщо мій рейс підпав під коригування польотної програми?
A: Це стосується лише трьох скасованих частот польотів: Київ — Ріміні щопонеділка, Харків — Париж щовівторка та Київ — Фару щосереди.
У такому випадку пасажир може безкоштовно замінити квиток на іншу дату або отримати повне повернення його вартості. Для цього відправляйте запит на пошту letstalk@skyup.aero

Ситуація з сертифікатом авіакомпанії Yan Air

Минулого тижня Державіаслужба призупинила дію сертифіката авіакомпанії YanAir.

За результатами комплексної інспекційної перевірки авіакомпанії «ЯнЕйр» Державіаслужба виявила низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів.

У зв’язку з чим постійно діюча комісія з питань сертифікації експлуатантів Державіаслужби прийняла рішення про призупинення сертифіката експлуатанта авіакомпанії YANAIR з 07.06.2019.

Рейси YanAir не скасовано, а авіакомпанія виконує всі зобов’язання перед пасажирами, шляхом перевезення їх літаками партнерських компаній на замовлення і за рахунок YanAir.

10 червня генеральний директор YanAir Юрій Скиба повідомив, що авіакомпанія YanAir Airlines усунула виявлені Державною авіаційною службою недоліки в її роботі.

Відповідно до процедури, сертифікат експлуатанта може бути відновлений після усунення компанією недоліків та на підставі висновків акта інспекційної перевірки, що свідчитиме про здатність авіаперевізника забезпечувати належний рівень безпеки.

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email