купити дешеві авіаквитки

SkyUp продовжує виконувати евакуаційні рейси і доставляти гуманітарні вантажі

фото Юрій Танчин

Евакуаційні рейси і доставка гуманітарних вантажів від SkyUp

Авіакомпанія SkyUp докладає всіх зусиль для відновлення операційної діяльності та продовжує свою гуманітарну місію — виконує евакуаційні рейси і доставляє необхідні для підтримки людей, що залишаються в Україні, гуманітарні вантажі.

Евакуаційні рейси

За перший тиждень квітня SkyUp Airlines виконали два спецрейси для евакуації українців до безпечних місць за кордоном. В рамках запровадженої урядом Португалії програми прийому українців, які рятуються від війни, 5 квітня ми виконали рейс Варшава — Лісабон. Цим рейсом до Португалії евакуювалися 183 громадянина України та 12 їхніх домашніх улюбленців.

“Висловлюємо подяку партнерам, завдяки яким вдалося швидко і якісно організувати евакуаційний рейс: польській хендлінговій компанії LS Airport Services S.A., компаніям GALP і ТЗК, які забезпечили заправку літака у Лісабоні та Варшаві, а також Віктору Пухарському та Посольству України в Португальській Республіці” – повідомили в авіакомпанії.

7 квітня рейсом Кишинів — Тель-Авів українські біженці вирушили до Ізраїлю.

На 25 квітня в нас запланований ще один евакуаційний рейс Варшава — Лісабон, а з 26 квітня авіакомпанія готується розпочати евакуаційну програму з Польщі до Швеції.

Гуманітарні вантажі

“Весь світ нині об’єднався на підтримку України. Тож, окрім евакуації біженців, ми використовуємо наявні можливості для допомоги у перевезенні гуманітарних вантажів для України. У квітні ми вже доставили майже 52 тонни гуманітарного вантажу з Лісабону і Тель-Авіву до Кишинева, Любліна та Варшави. До складу вантажу увійшли теплі речі, ковдри, підгузки, засоби гігієни, медикаменти, продукти харчування, а також шоломи для тероборони” – йдеться в повідомленні авіакомпанії.

Перевезення гуманітарних вантажів SkyUp організовує в тому числі спільно з логістичною ініціативою Logistic Aide Ukraine.

Співпраця

Авіакомпанія SkyUp готова максимально залучатися до ініціатив на підтримку України та закликає до співпраці заради забезпечення продовження операційної діяльності компанії для відновлення і підтримки економіки України. Детальніше про можливості для співпраці на skyup.aero.