купити дешеві авіаквитки

SkyUp змінює час реєстрації на рейс та правила перевезення ручної поклажі!

skyup дешеві авіаквикти
Photo by Yura Tanchyn

Зміна в правилах перевезення ручної поклажі та часу реєстрації на рейс!

За останні дні українська компанія SkyUp внесла зміни в час початку реєстрації на рейси в аеропортах України, а також змінила правила для перевезення ручної поклажі та додаткових предметів.

Вагу ручної поклажі збільшили до 9 кілограмів, а час початку реєстрації на рейси збільшили до двох з половиною годин.

Детальніше про нововведення від SkyUp

Зміни в загальних правилах перевезення ручної поклажі

Максимальна вага одного місця ручної поклажі, перевезення якого входить до вартості квитка незалежно від обраного тарифу і не вимагає додаткових доплат, буде збільшено з 7 до 9 кг. Разом з тим розміри цієї сумки/валізи, як і раніше, не повинні перевищувати 55х40х20 см.

Додаткові предмети

За новими правилами додаткові предмети (ноутбук, чоловіча/жіноча сумка, парасолька  і т. д.) повинні будуть розміщуватися всередині ручної поклажі, а не окремо. Винятком є товари Duty Free, які до 31 березня 2021 року включно можна додатково брати на борт безкоштовно.

З 1 квітня товарів Duty Free також треба буде розміщувати всередині сумки/валізи з ручною поклажею або доплачувати за пронесення окремого пакету на борт $25.

Оновлені правила перевезення ручної поклажі для різних тарифів

Для всіх наявних тарифів (Basic, Standard, Flex) стане доступною можливість перевезення другої одиниці ручної поклажі: у тарифах Standard і Flex — безкоштовно, а у Basic — за додаткову плату.

Більш детальну інформацію про зміни у кожному з тарифів ви можете почерпнути на сторінці офіційного сайту.

SkyUp змінює час реєстрації на рейси в аеропортах України

З  20 січня 2021 в усіх аеропортах України реєстрація на рейси SkyUp розпочинатиметься за 2,5 години і завершуватиметься за 45 хвилин до вильоту. Посадка завершуватиметься за 20 хвилин до вильоту.

Зараз реєстрація в українських аеропортах починається за 2 години і завершується за 45 хвилин до вильоту. Посадка завершується за 15 хвилин до вильоту.

У міжнародних аеропортах час реєстрації та посадки на рейс може відрізнятися, але лише в більшу сторону, щоб з урахуванням всіх безпекових нововведень пасажири встигали пройти обов’язкові формальні процедури перед посадкою. Наприклад, в аеропортах Стамбула і Дубая ми розпочинаємо реєстрацію за 3 години і завершуємо за 1 годину до вильоту.

Реєстрація на рейс онлайн допоможе зекономити час!

Це можна зробити в особистому кабінеті на сайті авіакомпанії не раніше ніж за 48 годин та не пізніше ніж за 3 години до вильоту.

Більше про реєстрацію можна дізнатися на сторінці офіційного сайту.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia