купити дешеві авіаквитки

Танзанія впроваджує вимогу ПЛР-тесту для в’їзду!

авіаквитки занзібар

З 4 травня для в’їзду в Танзанію обов’язкове ПЛР тестування!

Уряд Об’єднаної Республіки Танзанія вирішив посилити превентивні заходи, які стосуються міжнародних подорожей. 3 травня влада Танзанії затвердила нові рекомендації, що направлені на боротьбу з пандемією COVID-19. Зміни набувають чинності з 4 травня.

Зокрема, тепер мандрівники повинні надати для в’їзду негативний ПЛР-тест, а при прибутті з країн де поширені нові штами коронавірусу додатково відбути карантин 14 днів. Також подорожуючі повинні заповнити онлайн-форму здоров’я.

Нагадаємо, що до цих нововведень Танзанія не вимагала ПЛР-тест для в’їзду.

Оновлені вимоги для в’їзду в Танзанію

  • негативний сертифікат ПЛР-тесту на COVID-19 зроблений не більше ніж за 72 години до прибуття
  • заповнена онлайн-форма спостереження за здоров’ям afyamsafiri.moh.go.tz (не раніше 24 год до в’їзду)
  • при в’їзді з країн з новими штамами коронавірусу – додатково швидкий тест при в’їзді та карантин на 14 днів.

Після прибуття до Танзанії в аеропорту українцям необхідно оформити візу. Вартість — $50, діє протягом 90 днів. Також залишається вимога полісу медичного страхування, який покриває витрати на лікування Covid-19 на території Танзанії.

 

Детальніше про нововведення

Усі мандрівники, незалежно від того, чи є вони іноземцями або резидентами, які повертаються в країну, повинні пред’явити негативний сертифікат ПЛР-тесту на COVID-19. Тест повинен бути зроблений протягом 72 годин до прибуття до Танзанії.

Всі мандрівники, що прибувають з країн із новими штамами COVID-19 (згідно з щоденними оновленнями ВООЗ), або ті, хто подорожував цими країнами протягом останніх 14 днів, проходять обов’язковий швидкий тест по прибуттю та карантин на 14 днів за власний кошт. Вартість експрес-тесту становить 25 доларів США.

Під час перебування в країні відвідувачі повинні дотримуватися профілактичних заходів, включаючи носіння масок, дезінфекцію і соціальну дистанцію.

Усі туристи повинні правдиво заповнити інтернет-форму спостереження за мандрівниками, доступну за адресою afyamsafiri.moh.go.tz, протягом 24 годин до прибуття до Танзанії.

Де придбати авіаквитки на Занзібар?

Купити квитки ви можете на tickets.lowcostavia.com.ua, де ви також відразу зможете порівняти ціни й від інших авіакомпаній.

Зараз в авіакомпанії Turkish Airlines хороші ціни з Києва, Львова, Одеси, Харкова, Херсона та Запоріжжя в Танзанію на острів Занзібар. Квитки з однією пересадкою в Стамбулі від 512 євро у два боки. Детальніше у статті – Авіаквитки з міст України на Занзібар від €512 у два боки!

Джерела: reuters, africa.cgtn.com

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia