купити дешеві авіаквитки

За ніч авіаквитки в Україні подорожчали на 30%! 7 лютого ціна зросте ще на 13,5%!

подорожчання авіаквитків

Авіаквитки в Україні подорожчали на 30% за одну ніч!

Вартість авіаквитків в Україні піднялася на 30% за одну ніч через зміни курсу долара в системі взаєморозрахунків IATA.

Курс гривні для підрахунку вартості авіаквитків знизився з 17,1 грн. за долар 5 лютого до 22,2 грн. за долар станом на 6 лютого.

Оскільки ціна авіаквитків прив’язана до еквіваленту у валюті і перераховується щодня по курсу системи IATA, це відразу призвело до автоматичного подорожчання, повідомляє avianews.com.

Курс системи IATA був прив’язаний до курсу міжбанку, який в свою чергу не міг значно відрізнятися від індикативних показників Нацбанку. В результаті реальний курс продажу валюти відрізнявся від заявленого приблизно на 30%. Відсутні суми банки добирали за рахунок комісій та інших хитрощів.

Після відмови Нацбанку від індикативного курсу з 5 лютого, учасники ринку почали декларувати реальні курси валют, що призвело до зростання долара з 17 грн. до 22 грн. всього за один день.

Зауважимо, що подорожчання не стосується квитків авіакомпанії Wizzair, оскільки їхні ціни не прив’язані до курсу системи IATA.

Оновлення 16:00. Wizzair також вже підняв ціни на квитки.

Оновлення 19:40. Вартість авіаквитків для українських пасажирів з 7 лютого зросте ще на 13,5%, оскільки IATA оновить у своїй системі бронювання квитків курс гривні на рівні 25,2 гривні за долар.

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email