купити дешеві авіаквитки

У грудні запустять потяги Львів – Варшава!

поїзд львів варшава

Польська PKP Intercity запустить поїзд Варшава – Львів?

Після кількарічної перерви польська компанія PKP Intercity відновлює обслуговування напряму Перемишль-Львів-Перемишль.

Про це повідомляє польський портал Rynek Kolejowy.

За кілька днів перед цим PKP Intercity оголосила, що з 13 грудня запускає нічні потяги сполученням Варшава-Львів. Заяву про можливість прямого сполучення між Варшавою і Львовом компанія оприлюднила у вересні, а тепер проект вступає у стадію реалізації.

Потяги з Вроцлава і Варшави будуть слідувати через Краків, з прибуттям до Львова вранці 6:03 або 7:15 залежності від дати.

Прес-центр Львівської залізниці дав роз’яснення щодо новини:

З 13 грудня поточного року графікові поїзди №№ 35/36 та 51/52 курсуватимуть з вагоном Львів-Варшава у своєму складі. Зараз ці поїзди курсують у складі двох вагонів зі Львова до Вроцлава, тоді як з 13 грудня у складі поїздів курсуватиме один вагон Львів-Вроцлав та один – Львів-Варшава. Роз’їжджатимуться вагони по станції Краків. Розклад руху поїздів не змінюватиметься. Квитки звично можна придбати у касах міжнародного сполучення. Призначень нових поїздів за цим маршрутом наразі не передбачено.

Отже, насправді до Варшави зі Львова буде їздити не новий потяг, а один з вагонів поїзда, який вже курсує за маршрутом Львів – Краків – Вроцлав.

Найдешевше зі Львова у Варшаву дістатися автобусами з пересадками, як описано у статті Львів – Варшава за 110-180 гривень.

Щодо рейсу “Перемишль-Львів-Перемишль“, то зі Львова потяг виїжджатиме о  8.10 за київським часом і прибуватиме до Перемишля о 9.48 за Варшавою. З цього потяга можна буде пересісти на потяги до Кракова, Вроцлава і Зельоней Гури. З Перемишля потяг виїжджатиме о 17.50, прибуття до Львова – 21.25. З нього можна буде пересісти на потяги до Києва, Вінниці, Одеси, Харкова тощо.

Перший рейс нового потяга очікується 19 грудня. Обслуговуватися маршрут буде з допомогою українських вагонів, придбаних у Польщі.

Джерело: cfts.org.uaeurointegration.com.ua.