купити дешеві авіаквитки

Три нові рейси до Саудівської Аравії від Wizz Air!

Нові напрямки від Wizz Air в Даммам!

Угорський лоукостер Wizz Air запустить 3 нові маршрути до Саудівської Аравії з Австрії, Італії та ОАЕ. Старт рейсів з Абу-Дабі, Відня та Риму в Даммам запланований на осінь 2022 року. Даммам – це новий аеропорт для авіакомпанії Wizz Air!

Перелік нових напрямків:

  • Відень – Даммам – з 30 вересня
  • Рим – Даммам – з 28 вересня
  • Абу-Дабі – Даммам – з 2 листопада

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Квитки на нові рейси вже в продажу на сайті Wizzair.com.

Нагадаємо, що авіакомпанія Wizz Air Abu Dhabi планувала відкрити новий екзотичний напрямок з ОАЕ (Абу-Дабі) на Шрі-Ланку (Маттала). Рейси були заплановані з 1 червня 2022 року, але старт напрямку наразі перенесено на 5 вересня 2022 року.

Детальніше про нові рейси

Абу-Дабі – Даммам

Перші рейси з Абу-Дабі в Даммам почнуть обслуговувати з 2 листопада 2022 року чотири рази на тиждень – щопонеділка, щосереди, щопʼятниці та щонеділі.

Відень – Даммам

Напрямок – Відень – Даммам авіакомпанія почне обслуговувати з 30 вересня 2022 року два рази на тиждень – щопонеділка та щопʼятниці.

Рим – Даммам

Авіасполучення Рим – Даммам перевізник почне обслуговувати з 28 вересня 2022 року два рази на тиждень – щосереди та щонеділі.

Авіакомпанія Wizz Air Abu Dhabi має молодий флот, що складається з чотирьох нових найсучасніших літаків Airbus A321neo, які забезпечують найнижчий рівень споживання палива, викидів і шуму.