купити дешеві авіаквитки

Убер підняв ціни на поїздки у Львові!

убер львів

Uber змінив мінімальну вартість поїздки у Львові!

Компанія Uber внесла зміни до розрахунку вартості і змінила мінімальну ціну поїздки у Львові, повідомляє Lowcostavia.com.ua.

У компанії пояснили, що збільшення тарифів здійснили для того, щоб залучити більше водіїв до платформи.

“З 6 квітня ми переглядаємо тарифи на поїздки з uberX у Львові: від сьогодні мінімальна вартість поїздки складе 25 грн, а вартість за км – 5 грн. При цьому подача становитиме 15 грн”, – йдеться у повідомленні.

Подача Вартість за км Мінімальна вартість поїздки
ціни до 6 квітня 4 грн 5 грн 14 грн
ціни з 6 квітня 15 грн 5 грн 25 грн

Отже, як бачимо з порівняння цін у таблиці, зросла вартість подачі та мінімальна вартість поїздки, тариф за км залишився незмінним.

На практиці це означає, що звичні вам маршрути в Uber подорожчали на 11 грн. Якщо раніше за поїздку на відстань 5 км ви платили 4 грн за подачу + 5 грн х 5 км = 29 грн, то тепер така поїздка обійдеться у 40 грн (15 грн подача + 5 грн х 5 км)

Приклади маршрутів:

 • Залізничний вокзал – Львівський театр опери та балету – 28–33 грн;
 • Стрийський парк – ТЦ “Форум Львів” – 32–38 грн;
 • Галицька площа – ТРЦ “Кінг Кросс Леополіс” – 52–65 грн.

З іншого боку нові тарифи будуть заохочувати до роботи в Uber більше водіїв, що дозволить зменшити час очікування та знизити ціну в час пік. Якщо ви користуєтеся Uber для поїздок у популярні години, то у певних випадках для вас ціни може бути нижчою, за рахунок зниження коефіцієнтів.

З 3 квітня Убер також підняв ціну на поїздки в Одесі – подача авто 11 грн, а мінімальна вартість поїздки – 20 грн. Ціна за км при цьому залишилася незмінною та складає 4,5 грн. У Києві Убер встиг вже двічі змінити тарифи – підняти ціну та повернути її до початкової.

Як зареєструватись та отримати знижку на першу поїздку?

Якщо ви ще не користувалися Uber, то можете отримати бонус на поїздку вартістю 30 грн при реєстрації. Після переходу за посиланням потрібно ввести персональні та фінансові дані (номер банківської карти) та завантажити додаток у свій мобільний.

убер безкоштовна поїздка львів

Влітку 2016 року Uber офіційно стартував в Україні, спочатку у Києві, згодом в Одесі, 23 лютого у Львові і 30 березня в місті Дніпро.

За місяць часу користування сервісом у Львові у мене (і, думаю, в більшості користувачів) склалися лише позитивні враження. Ввічливі водії та охайні авто добре контрастують з якістю послуг, що надають звичайні таксі.

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+

Вам також може сподобатися ...

 • Volodymyr Stadnyk

  Ото зараз кукарєхкальщики налетять зі своїми воплями “А ми казали шо нема халяви”, “А убер прийшов вбити ринок таксі”, “Шо, натішилися халявою???” …
  Але ж по факту, навіть якщо ціни залишуться +- як і до того, то якість мала б бути суттєво вищою, як мінімум виключенням водіїв які курять, в яких авто старше чим сума віку всіх його пасажирів :)

 • Taras Chuhay

  Все просто, вони зменшили водіям бонуси, відповідно водіїв стало менше ) Тепер треба підняти ціну щоб водіїв знову стало більше. Халява таки не може бути вічною. Але краще так, ніж “у вашому районі немає вільних машин”

 • Sergey

  Ціни тепер трохи нижче уклону, якщо буде хоча б 1.3x, то ціна вже буде вищою. А після того як у мене біля будинку на парковці стояло 4 авто вдень у суботу, а убер сказав що все дуже погано, на тобі 2.2х я тепер навіть не знаю що в середньому вийде дешевше :)

 • Taras Muran

  а за місяць-другий і вони ціни “вирівняють” з “традиціоналами”.
  Демпінг ніколи не виправдовував себе надовго.
  Гіменце в цукерковій обгортці

 • Name Name
 • Viktor Burov

  Переваги у порівнянні з звичайним таксі – величезні. Я інтенсивно користуюсь: все чітко, все видно на екрані, подача – миттєва, дуже класно, що розрахунок без готівки, карткою. Всі авто – нові! Говорив з водієм: студент, працює 3 дні в тиждень, заробляє 2 000 – 3 000 на тиждень, задоволений як тимчасовою роботою.

 • Vitalii

  Кому интересно вот промокод на скидку первой поездки 2mjcam

 • Dem Lincoln

  Мій промокод нижче.
  I’m giving you UAH50 off each of your first 2 Uber rides. To accept, use code ‘s2gtfvd4ue’ to sign up. Enjoy! Details: https://www.uber.com/invite/s2gtfvd4ue