купити дешеві авіаквитки

Убер підняв ціни на поїздки у Львові!

убер львів

Uber змінив мінімальну вартість поїздки у Львові!

Компанія Uber внесла зміни до розрахунку вартості і змінила мінімальну ціну поїздки у Львові, повідомляє Lowcostavia.com.ua.

У компанії пояснили, що збільшення тарифів здійснили для того, щоб залучити більше водіїв до платформи.

“З 6 квітня ми переглядаємо тарифи на поїздки з uberX у Львові: від сьогодні мінімальна вартість поїздки складе 25 грн, а вартість за км – 5 грн. При цьому подача становитиме 15 грн”, – йдеться у повідомленні.

Подача Вартість за км Мінімальна вартість поїздки
ціни до 6 квітня 4 грн 5 грн 14 грн
ціни з 6 квітня 15 грн 5 грн 25 грн

Отже, як бачимо з порівняння цін у таблиці, зросла вартість подачі та мінімальна вартість поїздки, тариф за км залишився незмінним.

На практиці це означає, що звичні вам маршрути в Uber подорожчали на 11 грн. Якщо раніше за поїздку на відстань 5 км ви платили 4 грн за подачу + 5 грн х 5 км = 29 грн, то тепер така поїздка обійдеться у 40 грн (15 грн подача + 5 грн х 5 км)

Приклади маршрутів:

  • Залізничний вокзал – Львівський театр опери та балету – 28–33 грн;
  • Стрийський парк – ТЦ “Форум Львів” – 32–38 грн;
  • Галицька площа – ТРЦ “Кінг Кросс Леополіс” – 52–65 грн.

З іншого боку нові тарифи будуть заохочувати до роботи в Uber більше водіїв, що дозволить зменшити час очікування та знизити ціну в час пік. Якщо ви користуєтеся Uber для поїздок у популярні години, то у певних випадках для вас ціни може бути нижчою, за рахунок зниження коефіцієнтів.

З 3 квітня Убер також підняв ціну на поїздки в Одесі – подача авто 11 грн, а мінімальна вартість поїздки – 20 грн. Ціна за км при цьому залишилася незмінною та складає 4,5 грн. У Києві Убер встиг вже двічі змінити тарифи – підняти ціну та повернути її до початкової.

Як зареєструватись та отримати знижку на першу поїздку?

Якщо ви ще не користувалися Uber, то можете отримати бонус на поїздку вартістю 30 грн при реєстрації. Після переходу за посиланням потрібно ввести персональні та фінансові дані (номер банківської карти) та завантажити додаток у свій мобільний.

убер безкоштовна поїздка львів

Влітку 2016 року Uber офіційно стартував в Україні, спочатку у Києві, згодом в Одесі, 23 лютого у Львові і 30 березня в місті Дніпро.

За місяць часу користування сервісом у Львові у мене (і, думаю, в більшості користувачів) склалися лише позитивні враження. Ввічливі водії та охайні авто добре контрастують з якістю послуг, що надають звичайні таксі.