купити дешеві авіаквитки

Uber відновлює роботу в Києві та запускається у Луцьку, Рівному та в Хмельницькому!

uber таксі код
REUTERS/Kai Pfaffenbach

Uber відновлює роботу в Києві!

Компанія Uber після довготривалої перерви відновлює роботу в Києві.

“Від сьогодні Uber відновив роботу в Києві. Щоб підтримати негайне відновлення міста, Uber не стягуватиме жодної комісії за поїздки — це означає, що повна вартість проїзду, сплачена пасажирами, буде надходити безпосередньо місцевим водіям”, – повідомляється в прес-релізі компанії.

Тиждень тому сервіс Uber повідомив про розширення своєї сфери діяльності в Україні. На додаток до Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Львова та Чернівців тепер Uber почав працювати у містах Луцьк, Рівне та Хмельницький.

Uber надає знижку знижку до 150 грн на 3 поїздки по Україні при використанні промокоду SLAVAUA.

Uber дарує поїздки для донорів

Проект ДонорUA у партнерстві з Uber запустили #Uber4Donors – програму, що допоможе донорам з комфортом дістатися до місць здачі крові. Зареєстровані на платформі ДонорUA користувачі зможуть застосувати разовий промокод на поїздку з Uber у два боки до 150 гривень кожна.

Використати промокод за програмою #Uber4Donors можна буде до 25 квітня включно. Далі акцію буде продовжено. Для донорів з системи ДонорUA доступні по 1000 промокодів у таких містах: Львів, Чернівці, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Рівне та Луцьк.

Щоб отримати промокод, заплануйте донацію в персональному кабінеті донора, натисніть “Хочу отримати промокод” – і він надійде на вказану вами електронну адресу.

Плануйте донацію через платформу, а #Uber4Donors безкоштовно відвезе та забере вас із центру крові у визначений день.