купити дешеві авіаквитки

Україна запроваджує візовий режим для росіян.

Вже з липня для громадян росії почне діяти візовий режим!

1 липня 2022 року Україна запровадить візовий режим в’їзду для громадян РФ. Інформацію про це оприлюднив президент України.

У межах протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави запропонував Кабінету Міністрів опрацювати питання перегляду режиму в’їзду російських громадян на територію України – повідомив президент України.

17 червня Кабінет Міністрів України затвердив постанову “Про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки” з 1 липня 2022 року.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Коментар МЗС України щодо запровадження візового режиму для громадян рф

Україна запроваджує візовий режим для громадян російської федерації, починаючи з 1 липня 2022 року.

«З самого початку агресії МЗС України виступало за запровадження візового режиму з рф. Час для такого рішення настав. Це – продуманий крок, який дозволить захистити національну безпеку нашої держави. І символічно, що рішення про візовий режим з росіянами співпало в часі з оголошенням Європейською Комісією рекомендації надати Україні статус кандидата в члени ЄС. Напрям руху нашої держави очевидний», — заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За словами Міністра, запровадження візового режиму для рф посилить контроль за в’їздом і перебуванням на території нашої держави російських громадян. Візовий режим допомагатиме виявляти осіб, які загрожують національній безпеці, на відстані від України, – підсумував глава української дипломатії.

Нагадаємо, що 11 лютого, ще до вторгнення Росії в Україну, на сайті президента з’явилася петиція «Створити візовий режим для громадян Російської Федерації». Вона набрала 26 742 голоси, а відтак її підтримав Володимир Зеленський та доручив Кабміну розробити відповідну постанову.

Після початку збройної агресії на сході України та анексії Криму у 2014 році питання візового режиму з Росією порушувалося неодноразово, проте так і не доводилося до логічного завершення.

Важливі посилання:

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia