купити дешеві авіаквитки

Ukrainian National Airlines – нова українська національна авіакомпанія!

Нова авіакомпанія України – Ukrainian National Airlines!

Сьогодні на форумі “Велике Будівництво: Авіація. Туризм” президент України оголосив про створення нового державного авіаперевізника.

Нова національна авіакомпанія отримає назву Ukrainian National Airlines (UNA) – Українські національні авіалінії.

Зауважимо, що на англійській мові назва авіакомпанії ледь відрізняється від МАУ – Ukraine International Airlines (UIA).

Початок польотів

Перші рейси авіакомпанія планує здійснювати вже у 2022 році на середньомагістральних літаках місткістю 150-180 місць. На початку роботи маршрутна мережа перевізника буде складатися з двох внутрішніх напрямків та 14 міжнародних рейсів середньої дальності, – повідомляє avianews.com.

Розширення мережі

За планом авіакомпанії до 2023 року внутрішніх маршрутів має стати вже 8. Ця кількість, згідно з планами, має зберегтися до 2026 року.

Перші далекомагістральні напрямки заплановані на 2023 рік, до 2026 році мережа налічуватиме 37 міжнародних середньомагістральних рейсів та 5 далекомагістральних напрямків.

План розвитку мережі маршрутів Ukrainian National Airlines

Флот авіакомпанії

У 2022 році планують почати з 3-5 літаків, до 2023 року – збільшити флот до 7-11 повітряних суден, серед яких регіональні турбогвинтові літаки на 70 місць та один далекомагістральний літак на 300-330 місць. Далі більше: у 2024 – 12-17 літаків, у 2025 році – 15-17 літаків, у 2026 році – до 20 лайнерів.

Авіакомпанія не уточнює, якими саме моделями літаків планує поповнювати власний флот, проте вказаним перевізником параметрам відповідають такі моделі літаків – ATR-72, Airbus A320, Airbus A330, Airbus A350. До виготовлення саме таких моделей літаків має відношення компанія Airbus, з якою 25 листопада Мінінфраструктури України підписало меморандум.

Однак у міністерстві не виключають, що у флот авіакомпанії можуть увійти літаки виробництва Антонов. Це питання досі вивчається.

Представник консалтингової компанії Aerogestion Патріс Фасьє зазначив, що інвестиції у перший рік роботи нової української державної авіакомпанії становитимуть – 96 млн євро та 50-60 млн євро у другий рік роботи.

Нова авіакомпанія використовуватиме гібридну модель роботи, яка поєднує в собі ефективність лоукостерів та сервіс класичних авіаперевізників.

За словами представника Aerogestion, цінова політика на авіаквитки буде схожа з цінами українських гібридних авіакомпаній.

Передбачається, що на регіональних та середньомагістральних маршрутах Ukrainian National Airlines пропонуватиме два класи обслуговування – економ та преміум. На далекомагістральних рейсах додатково з’явиться бізнес-клас.

Радник міністра інфраструктури Олександра Азархіна повідомила, що Мінінфраструктури вже випустило наказ про створення нового авіаперевізника. У 2022 році на авіакомпанію планують витратити 2,5 млрд грн з держбюджету. При цьому Азархіна не виключила можливості зовнішнього фінансування, а також включення до складу акціонерів приватних інвесторів.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia