купити дешеві авіаквитки

Україна відновить внутрішні авіарейси з 5 червня!

Внутрішнє пасажирське авіасполучення в Україні відновлять з 5 червня, міжнародне – 3 15 червня!

Сьогодні, 3 червня, на своєму засіданні Уряд прийняв рішення відновити внутрішні пасажирські авіаперевезення з 5 червня. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Щойно Уряд підтримав нашу ініціативу відновити внутрішнє пасажирське авіасполучення з 5 червня. Інформацію щодо рейсів та напрямків, які здійснюватимуться, буде повідомлено згодом”, – зазначив очільник Міністерства.

Оновлено. Авіакомпанія МАУ повідомила, що виконає рейси Київ – Одеса 5 та 6 червня, а також Одеса – Київ 8 та 9 червня! Квитки вже в продажу!

Авіакомпанія WindRose оголосила про розпродаж квитків і продає дешеві квитки по Україні від 499 грн в один бік.

Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що з 15 червня поновлюється авіаційне міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

Зараз Міністерство інфраструктури України веде активні переговори з іншими країнами щодо відновлення авіасполучення. “Для нас у пріоритеті – країни з розвиненим туризмом та сприятливою епідеміологічною ситуацією”.

Раніше, Владислав Криклій вказав, що пріоритетними напрямками для відновлення міжнародного авіасполучення є Туреччина, Греція, Кіпр, Чорногорія, Хорватія та Грузія.

Уряд послаблює карантинні обмеження з 5 червня

Сьогодні на засіданні Уряду ухвалили рішення про дозвіл:

 з 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
 з 5 червня особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
 проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м²;
 проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

✈️ Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:
▪️ з 5 червня — внутрішнє авіасполучення;
▪️ з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

❗️Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

⚠️ У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia