купити дешеві авіаквитки

Укрзалізниця відновлює сполучення з Черніговом та запустить додатковий потяг Інтерсіті+ в Перемишль!

Сьогодні відновлюється залізничне сполучення з Черніговом!

Укрзалізниця з 16 квітня відновлює залізничне сполучення з Черніговом після його довгої блокади, а також відновлює рух приміських поїздів Дарниця – Ніжин. А на напрямку Київ – Перемишль Укрзалізниця додасть ще один потяг Інтерсіті+.

Напрямок Київ – Чернігів

До обласного центру їздитиме регіональний дизель-поїзд № 894/893, він вирушатиме з Чернігова о 07:00 та прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський об 11:06.

У зворотному напрямку поїзд буде відправлятися о 15:18 та прибуватиме до Чернігова о 19:20.

Дизель-поїзд робитиме зупинки на станціях: Муравійка, Ім. Бориса Олійника, Вересоч, Вертіївка, Ніжин, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Заворичі, Бобрик, Бровари, Дарниця, Видубичі, Київ-Деміївський та Протасів Яр.

На маршруті спочатку курсуватимуть дизель-поїзди польського виробника Pesa, пізніше – сучасні пасажирські вагони на локомотивній тязі.

«Поступово відновлюємо залізничне сполучення зі звільненими від окупації та блокади містами. Зокрема, вже відновили залізничне сполучення із Сумською областю, тепер на черзі Чернігівська область. Відновлення міграції населення між містами означає, що наша економіка починає працювати, ми стаємо сильнішими», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Для відновлення руху до Чернігова залізничникам у стислі терміни довелося відремонтувати низку інфраструктурних об’єктів, які пошкодив ворог. Це, зокрема, майже 300 м колій, міст на станції Заворичі та на перегоні Липів Ріг – Вертіївка, шляхопровід у Ніжині. Також на напрямку відновлено пристрої СЦБ та зв’язку. На дільниці Бровари – Ніжин – Чернігів відновлено контактну мережу, на інших ділянка роботи ще продовжуються.

Дарниця – Ніжин

Крім того, Укрзалізниця відновлює з 16 квітня рух приміських поїздів Дарниця – Ніжин. Перший поїзд з Ніжина вирушатиме о 06:00 та прибуватиме на залізничну станцію Дарниця (Київ) о 08:45. Наступний поїзд вирушатиме з Ніжина о 12:15 та прибуватиме до Києва о 15:00.

У зворотному напрямку поїзди вирушатимуть з Дарниці о 09:00 та 17:17, прибуватимуть до Ніжина об 11:45 та 20:00 відповідно.

Додатковий потяг на напрямку – Київ – Перемишль

Поїзд відправлятиметься щоденно з Києва о 17:00, прибуватиме до Перемишля о 05:00. У зворотному напрямку, з Перемишля, поїзд відправлятиметься щоденно з 21 квітня о 08:00 і прибуватиме до Києва о 20:43.

По станції Перемишль організована хабова пересадка на поїзди до Кракова, Берліна та Праги. Після прибуття до Перемишля пасажири з мінімальним часом очікування зможуть пересісти на:

 • 05:50 – поїзд Перемишль – Краків
 • 07:07 – поїзд Перемишль – Берлін
 • 07:22 – поїзд Перемишль – Прага

Нагадаємо, що квитки 2-го класу на поїзди TLK та IC безкоштовні для українців, які перетнули кордон між Україною та Польщею з 24 лютого та належать до таких груп:

 • діти до 18 років
 • жінки
 • чоловіки старше 60 років
 • чоловіки від 18 до 60 років з інвалідністю

Посадка в польські поїзди – за заздалегідь отриманими в касі безкоштовними квитками, які видаються за умови пред’явлення закордонного паспорта громадянина України, або проїздного документа від Укрзалізниці на поїзд до Польщі, або Повідомлення про присвоєння номеру PESEL разом з будь-яким іншим документом, що посвідчує особу.

Маршрути які відновили останніми днями

Нещодавно Укрзалізниця призначила регіональний експрес Харків – Ворожба (через Суми) та зворотно.

Нагадаємо, що з 12 квітня було відновлено залізничні сполучення:

 • Терещенська – Шостка
 • Конотоп – Шостка
 • Конотоп – Ворожба
 • Конотоп – Бахмач
 • Хутір Михайлівський – Конотоп
 • Терещенська – Конотоп.

Додаткова інформація

Укрзалізниця перевезла 2533 вантажні вагони  та  майже 9 тис. тонн гуманітарної допомоги у пасажирських поїздах до різних міст України. З поновленням залізничного сполучення з Черніговом з 16 квітня гуманітарна допомога буде до цього міста доправлятися й залізницею. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін під час візиту до Чернігова.