Укрзалізниця встановила металошукачі на київському вокзалі.

Укрзалізниця посилює безпекові заходи на Центральному залізничному вокзалі Києва
Укрзалізниця посилює безпековий контроль на залізничних об’єктах. Так, на вокзалах станції Київ-Пасажирський встановлено комплексну систему безпеки, як в аеропортах (металошукачі, сканери та ін.). Проєкт реалізовано разом з Міжнародним аеропортом «Бориспіль».
Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.
Посилення безпеки на залізничному вокзалі Києва
Згідно з правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України до перевезення залізницею сьогодні не допускаються:
- легкозаймисті (бензин, ацетон тощо) та самозаймисті речовини
- радіоактивні речовини
- наркотичні, психотропні та отруйні речовини
- вибухівка
- вогнепальна зброя без належного дозволу
- холодна зброя без належного дозволу (за винятком кухонних, спортивних, мисливських ножів)
- бойові припаси
- газові балони, що були у вжитку
9 червня відбулася прес-конференція щодо посилення безпекових заходів на Центральному залізничному вокзалі Києва.
“Якщо ви пам’ятаєте, то з перших днів війни наші вокзали були найбільш безпечними місцями в країні. Нам вдалося зберегти безпеку, жоден пасажир не загинув і не був серйозно поранений за перші 100 днів війни. Потрібно посилювати заходи безпеки на випередження“, – сказав голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін.
За його словами, у середу, 8 червня, був перший тестовий день, коли було пропущені 7 тисяч людей. 9 червня – перший робочий. В “Укрзалізниці” за допомогою сестринської компанії – Міжнародний аеропорт “Бориспіль” націлені досягти середнього часу очікування в черзі на контролі до трьох хвилин. А в пікові години – не більше 10 хвилин.
Водночас, у перші дні нововведень пасажирам доводилося очікувати у черзі перед входом годину часу.
Посилений контроль націлений на виявлення вибухонебезпечних речовин, зброї та інших заборонених для перевезення речей. Так, під час першого дня було виявлено 20 випадків перевезення заборонених речей, з них шість випадків – перевезення зброї.
“Є випадки перевезень боєкомплектів. При чому випадки такі, що люди передавали посилку. Навіть, здавалося, просто їхала жіночка з дитиною, але при цьому передавала кудись посилки і в ній знайшли боєкомплект“, – сказав член правління “Укрзалізниці” Олександр Перцовський.
“Київ генерує приблизно 65-70% пасажиропотоку… А далі працюватимемо відповідно до міст-мільйонників. На кожному вокзалі буде своя технологія, оскільки нам важливо не просто показово встановити рамки, а справді організувати режимну територію“, – додав Перцовський.
Також на вокзалі чергуватимуть службові собаки кінологічної служби та допомагатимуть спеціалістам з безпеки проводити заходи з контролю.
Видання avianews висловлює думку, що ці нововведення створюють лише ілюзію безпеки і не є ефективним рішенням. Також багато критичних коментарів є під постом Укрзалізниці у facebook.
Карта і перелік країн відкритих для українців
