купити дешеві авіаквитки

Укрзалізниця встановила металошукачі на київському вокзалі.

Укрзалізниця посилює безпекові заходи на Центральному залізничному вокзалі Києва

Укрзалізниця посилює безпековий контроль на залізничних об’єктах. Так, на вокзалах станції Київ-Пасажирський встановлено комплексну систему безпеки, як в аеропортах (металошукачі, сканери та ін.). Проєкт реалізовано разом з Міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Посилення безпеки на залізничному вокзалі Києва

Згідно з правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України до перевезення залізницею сьогодні не допускаються:

  • легкозаймисті (бензин, ацетон тощо) та самозаймисті речовини
  • радіоактивні речовини
  • наркотичні, психотропні та отруйні речовини
  • вибухівка
  • вогнепальна зброя без належного дозволу
  • холодна зброя без належного дозволу (за винятком кухонних, спортивних, мисливських ножів)
  • бойові припаси
  • газові балони, що були у вжитку

9 червня відбулася прес-конференція щодо посилення безпекових заходів на Центральному залізничному вокзалі Києва.

Якщо ви пам’ятаєте, то з перших днів війни наші вокзали були найбільш безпечними місцями в країні. Нам вдалося зберегти безпеку, жоден пасажир не загинув і не був серйозно поранений за перші 100 днів війни. Потрібно посилювати заходи безпеки на випередження“, – сказав голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін.

За його словами, у середу, 8 червня, був перший тестовий день, коли було пропущені 7 тисяч людей. 9 червня – перший робочий. В “Укрзалізниці” за допомогою сестринської компанії – Міжнародний аеропорт “Бориспіль” націлені досягти середнього часу очікування в черзі на контролі до трьох хвилин. А в пікові години – не більше 10 хвилин.

Водночас, у перші дні нововведень пасажирам доводилося очікувати у черзі перед входом годину часу.

Фото: Віктор Глеба

Посилений контроль націлений на виявлення вибухонебезпечних речовин, зброї та інших заборонених для перевезення речей. Так, під час першого дня було виявлено 20 випадків перевезення заборонених речей, з них шість випадків – перевезення зброї.

Є випадки перевезень боєкомплектів. При чому випадки такі, що люди передавали посилку. Навіть, здавалося, просто їхала жіночка з дитиною, але при цьому передавала кудись посилки і в ній знайшли боєкомплект“, – сказав член правління “Укрзалізниці” Олександр Перцовський.

Київ генерує приблизно 65-70% пасажиропотоку… А далі працюватимемо відповідно до міст-мільйонників. На кожному вокзалі буде своя технологія, оскільки нам важливо не просто показово встановити рамки, а справді організувати режимну територію“, – додав Перцовський.

Також на вокзалі чергуватимуть службові собаки кінологічної служби та допомагатимуть спеціалістам з безпеки проводити заходи з контролю.


Видання avianews висловлює думку, що ці нововведення створюють лише ілюзію безпеки і не є ефективним рішенням. Також багато критичних коментарів є під постом Укрзалізниці у facebook.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia