купити дешеві авіаквитки

Безвізовий режим з Уругваєм почне діяти з 15 лютого!

уругвай віза

Віза в Уругвай з 15 лютого для громадян України – не потрібна!

15 лютого 2019 року набирає чинності міжурядова угода між Україною та Уругваєм про взаємне скасування візових вимог, що була підписана 26 вересня 2018 року у Нью-Йорку, – повідомляє МЗС України.

Відповідно до положень Угоди, громадяни України, які користуються паспортами громадянина України для виїзду за кордон (біометричними та небіометричними), можуть перебувати на території Східної Республіки Уругвай упродовж строку, що не перевищує 90 днів, який поновлюється на інший строк у 90 днів. Громадяни Уругваю, які користуються закордонними паспортами, можуть перебувати на території України протягом строку, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Отже, для подорожей у ще одну країну Південної Америки українцям не потрібна віза!

Громадяни України та Східної Республіки Уругвай, які мають намір в’їхати на територію держави іншої Сторони на строк, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, повинні отримати візу в дипломатичному представництві або консульській установі держави іншої Сторони перед в’їздом на її територію.

Громадяни України та Східної Республіки Уругвай повинні дотримуватись законодавства, що застосовується на території держави іншої Сторони під час свого в’їзду, перебування та виїзду.

Нагадаємо, Україна та Уругвай підписали угоду про безвізовий режим у вересні минулого року на полях 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку.

На сьогодні Україна веде переговори про спрощення візового режиму або скасування віз з 22 країнами.

Скільки коштують авіаквитки в Уругвай?

Авіаквитки в Південну Америку з України дуже дорогі – в Бразилію та Аргентину – від 750 євро, в Уругвай – від 850 євро у два боки.

Приклад пошуку на tickets.lowcostavia.com.ua

Найдешевше шукати перельоти з самостійною пересадкою через міста ЄС, наприклад зараз є хороші пропозиції з Парижа та Рима. Знайти такі комбінації допоможе сайт kiwi.com

Те саме стосується авіаквитків у інші країни Південної Америки – шукайте перельоти з Італії, Франції, Німеччини чи Іспанії, а до міста відправлення добирайтеся самостійно.

На перельоти в країни Південної Америки з міст Європи ціна у 350-450 євро вважається дуже хорошою. Дешевше фактично не буває.

Підібрати дати можете на kiwi.com, але купувати квитки на такі далекі напрямки вигідніше на tickets.lowcostavia.com.ua:

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

 

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email