купити дешеві авіаквитки

Уряд заборонив транзит через Україну і вніс додаткові зміни і уточнення для перетину кордону

Скасований транзит Україною і внесені зміни для перетину кордону

Кабінет міністрів вніс зміни до переліку виключень для іноземців, яким не заборонено в’їзд в Україну, – повідомляється на сайті ДПСУ.

Внесені зміни стосуються переліку родичів громадян України, які можуть перетинати кордон, а також внесені уточнення стосовно громадян, що перетинають кордон з метою навчання.

Постанова № 791 про внесення змін до пункту 101 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 була опублікована 9 вересня.

Важлива зміна – з переліку дозволених підстав для в’їзду іноземців прибрали право на транзит до двох діб.

Це рішення прийняте через зловживання іноземцями, що в’їжджають до України нібито з метою транзиту, але пройшовши паспортний контроль залишались в Україні. Проконтролювати дотримання термінів виїзду було неможливо. Тепер в’їзд на підставі транзиту прямо заборонений. 

Нагадаємо, що 26 серпня на засіданні уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна планує закрити кордон для в’їзду іноземних громадян з 00.00 годин 29 серпня.

В’їзд для іноземців в Україну заборонено з 00.00 28 серпня до 00.00 28 вересня.

Зміни в переліку виключень для іноземців, яким не заборонено в’їзд в Україну

Родичів громадян України, які можуть перетинати кордони

Особи, які мають родинні зв’язки з громадянами України, зазначено, що до виключень про заборону підпадають особи, які є одним із подружжя, батьками, дітьми, бабою або дідом громадянина України. При цьому звертаємо увагу, що згідно з законодавством правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття.
Уточнення, що до громадян, які перетинають кордон України з метою навчання

Були внесені уточнення, які саме студенти можуть перетинати кордон з метою навчання. Під заборону в’їзду не підпадають особи, які прямують в Україну на навчання лише у заклади вищої освіти.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia