купити дешеві авіаквитки

США та Англія вимагатимуть негативний ПЛР тест для в’їзду!

США оприлюднила нові вимоги для перетину власного кордону!

Сполучені Штати Америки оприлюднили нові вимоги для перетину власного кордону – з 26 січня усі пасажири міжнародних авіарейсів зобов’язані надати негативний тест на COVID-19 зроблений впродовж трьох днів до запланованої подорожі в країну.

Про це повідомляє центр з контролю та профілактики захворювань США (CDC) та посольство України в США

Зауважимо, що ці вимоги не стосуються транзитних пасажирів, а також дітей до 2 років.

Детальніше про нові вимоги для в’їзду в США

З 26 січня перед в’їздом до Сполучених Штатів необхідно надати негативний результат тесту на COVID-19 зробленого впродовж трьох днів до запланованої подорожі. Мандрівник має надати авіакомпанії в паперовій або електронній формі підтвердження проведення лабораторних досліджень або надати документ про те, що людина перенесла COVID-19 раніше. По прильоту мандрівник рекомендується здавати повторно тест на COVID-19 в США на 3-5 день після прильоту та залишатись вдома протягом 7 днів.

Ця вимога не стосується пасажирів, які здійснюють транзит через США, а також дітей до 2 років. CDC також розглянуть можливість надати виняток з правила для пасажирів авіарейсів з країн, де немає можливості провести тести.

Якщо пасажир не надає документи про негативний тест або одужання або вирішить не здавати тест, авіакомпанія повинна відмовити пасажиру в посадці.

Тестування не виключає всіх ризиків, – каже директор CDC Роберт Р. Редфілд, доктор медичних наук, – але в поєднанні з періодом перебування вдома та побутовими запобіжними заходами, такими як носіння масок та соціальна дистанція, це може зробити подорож безпечнішою та здоровішою.

Англія вводить вимогу тесту при в’їзді в країну з 18 січня!

З 18 січня, всі мандрівники, які прибувають до Англії, повинні пред’явити негативний результат тесту на COVID-19, який був зроблений перед поїздкою, повідомляє урядовий сайт Великобританії та посольство.

Тест має бути проведений методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) або еквівалентного діагностичного стандарту і повинен проводитися не раніше ніж за три дні до вильоту.

Якщо результати тесту будуть відсутні, це може призвести до відмови в посадці або штрафу в розмірі 500 фунтів стерлінгів після прибуття до Англії.

Вимога щодо негативного тесту на COVID-19 наразі стосуватиметься лише подорожніх до Англії, але не інших частин Сполученого Королівства.

Пасажири, які прибувають із країн, що не входять до урядового переліку транспортних коридорів, повинні самоізолюватися на 10 днів, незалежно від результатів тестів. Наразі це включає і подорожніх з України.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia