купити дешеві авіаквитки

США скасували вимогу тесту для в’їзду, але залишили вимогу вакцинації!

Скасування ковідного тесту для в’їзду в США

США скасували вимогу негативного тесту на коронавірус для всіх пасажирів авіакомпанії або інших літаків, які прибувають до Сполучених Штатів з будь-якої іноземної країни.

Всі особи які не є громадянами США і не є іммігрантами (наприклад туристи), теж звільнені від вимоги тесту, але, як і раніше, зобов’язані пред’явити докази вакцинації від COVID-19 перед посадкою на рейс до Сполучених Штатів.

10 червня 2022 року Центр контролю та профілактики захворювань (CDC) при Міністерстві охорони здоров’я та соціальних служб (HHS) скасували наказ під назвою «Вимоги щодо негативних результатів тесту на COVID-19 перед від’їздом або документації про одужання від COVID-19». 19 для всіх пасажирів авіакомпаній або інших літаків, які прибувають до Сполучених Штатів з будь-якої іноземної країни».

Ця скасування набрало чинності для рейсів з 12 червня 2022 року.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Вимоги до вакцинації для в’їзду в США

  • Вакцини які приймають: AstraZeneca (SK Bioscience), AstraZeneca (Vaxzevria), CanSinoBIO (Convidecia), Covaxin, Covishield, Covovax, Janssen, Moderna (Spikevax), Nuvaxovid (Novavax), Pfizer-BioNTech (Comirnaty), Sinopharm (BIBP) and Sinovac.
  • Після повної вакцинації має пройти 15 днів

Центр контролю та профілактики захворювань CDC буде періодично переоцінювати необхідність тестування на основі останніх наукових досліджень, варіантів COVID-19 та стану пандемії, що розвивається, і може відновити цей захід, якщо це необхідно для захисту здоров’я населення.

Відповідно до наказу CDC про безпечне відновлення глобальних подорожей під час пандемії COVID-19, не громадяни та не іммігранти, як і раніше, зобов’язані пред’являти докази вакцинації проти COVID-19 перед посадкою на рейс до Сполучених Штатів.

Посилання на офіційні документи з сайту CDC:

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia