купити дешеві авіаквитки

Вигравай авіаквитки на 500 євро для себе і свого друга від momondo та Lowcostavia!

конкурс вигравай авіаквитки

Завантаж мобільний додаток, напиши про подорож мрії та отримай шанс виграти авіаквитки на 500 євро!

Новий Рік – це час, коли варто загадувати бажання та планувати подорожі на наступний рік. Але, напевно, найкраще відчуття – це можливість зробити подарунок близькій людині. Що може бути кращим за мандрівку, про яку ви мріяли давно, але не мали змоги втілити її в реальність? Поїхати на музичний фестиваль з другом, показати мамі або татові океан, або загубитись у середньовічних вуличках разом з коханою людиною?

Блог Lowcostavia та пошуковик momondo.ua вирішили допомогти зі здійсненням мрій на новорічні свята і оголошують новий конкурс!

Завантажте мобільний додаток momondo, знайдіть авіаквитки для себе та свого друга на суму до 500 євро у будь-яке місто світу та напишіть, чому ваша мрія – поїхати саме в це місто. Ми оберемо найцікавішу заявку та відправимо вас у мандрівку, про яку ви мріяли давно.

Для того, щоб взяти участь у розіграші авіаквитків, потрібно виконати декілька простих дій:
  1. Завантажити мобільний додаток momondo для iOS або Android, використовуючи це посилання.
  2. Знайти авіаквитки на двох пасажирів з України в будь-яке місто світу вартістю до 500 євро (в один бік чи в обидва);
  3. Заповнити форму для участі (нижче на сторінці або за лінком) і написати, чому хочете поїхати саме в це місто;

Саме на основі вашого опису представники momondo та блогу Lowcostavia оберуть переможця з найцікавішою програмою в поданій конкурсній роботі.

Конкурсні заявки приймаються до 9:00 20 грудня 2017 року за київським часом.

– Переможці виграють грошову компенсацію ціни до вибраного місця на суму до 500 євро.
– Аеропорт відправлення повинен бути розташований у будь-якому місті України, а прибуття – у будь-яке місто світу.
– Дати подорожі повинні бути з 1 січня 2018 року до 1 вересня 2018 року.
– Квитки повинні бути для 2 пасажирів, в одну сторону або в обидві, але остаточна ціна не повинна перевищувати 500 євро.

Оновлено. 20 грудня визначено переможця конкурсу Lowcostavia та momondo, що отримає авіаквитки на суму до 500 євро!

Як проходили попередні розіграші можете переглянути у відповідному розділі lowcostavia.com.ua/category/konkurs

Офіційні правила конкурсу:
1. Організатор конкурсу: momondo A/S, Løvstræde 1, København, Danmark, 1152
2. В конкурсі можуть взяти участь мешканці України, які досягнули 18 років. В конкурсі не можуть брати участь співробітники momondo, їх PR-агенцій, а також особи, залучені до діяльності організації в соціальних мережах чи медіа.
3. Один учасник може подати одну конкурсну роботу.
4. Щоб взяти участь, ви повинні:
– Завантажити мобільний додаток momondo для iOS або Android, використовуючи це посилання https://app.adjust.com/x1pmyi_mos4fl?fallback=https://www.momondo.ua/features/apps/
– Знайти авіаквитки на 2-х (двох) пасажирів в будь-яке місто світу вартістю до 500 євро (в один бік чи в обидва);
– Написати у формі, чому хочете поїхати саме в це місто; на основі цього представники momondo та блогу Lowcostavia оберуть переможця з найцікавішою програмою в поданій конкурсній роботі:
– Переможці виграють грошову компенсацію ціни до вибраного місця на суму до 500 євро.
– Аеропорт відправлення повинен бути розташований у будь-якому місті України, а прибуття – у будь-яке місто світу.
– Дати подорожі повинні бути з 1 січня 2018 року до 1 вересня 2018 року.
– Квитки повинні бути для 2 пасажирів, в одну сторону або в обидві, але остаточна ціна не повинна перевищувати 500 євро.
5. Участь безкоштовна. Для участі у конкурсі нічого купувати не потрібно.
6. Конкурс розпочнеться 11 грудня 2017 року о 09:00 (GMT +3) і закінчиться 20 грудня 2017 року о 9:00 (GMT +3). Щоб робота взяла участь в конкурсі, вона має бути отримана до цього часу. Якщо переможна заявка задовольняє наведені вище умови, переможці виграють квитки до місця, вказаного в заявці. У випадку, якщо ціна квитків піднялася більш ніж на 20%, їм доведеться знайти інший рейс, що відповідатиме ліміту ціни 500 євро. Квитки не підлягають передачі чи обміну. Приз не може бути виданим у вигляді готівки.
7. Результати буде оголошено до 22 грудня на сторінці Lowcostavia.com.ua.
8. Переможець отримає повідомлення електронною поштою. Переможець повинен підтвердити одержання призу протягом трьох (3) днів з моменту отримання повідомлення, інакше, momondo залишає за собою право обрати іншого переможця.
9. Беручи участь в конкурсі, кожний учасник надає momondo та дочірнім компаніям право і безстрокову ліцензію на використання, відтворювання, розповсюдження, публікацію, редагування та внесення змін до конкурсної роботи, без будь-якої винагороди. Кожний учасник також погоджується, що Організатор має право публікувати його роботу на momondo та Facebook.
10. Беручи участь в конкурсі, ви надаєте дозвіл momondo використовувати ваші особисті дані з метою проведення конкурсу.
11. momondo залишає за собою право дискваліфікувати будь-якого учасника, якщо він порушує умови, діє нечесно чи втручається в організацію та проведення конкурсу. Дискваліфікація здійснюється остаточно і без пояснень
12. Lowcostavia та momondo не несуть відповідальності за оформлення та реєстрацію будь-яких документів, віз, страхування, податків, проживання та інших витрат, необхідних для подорожі переможця. За зміни, затримки та скасування авіарейсів відповідальність несе авіакомпанія, а не організатори.
13. Наскільки це допустимо законом, momondo не несе відповідальності за будь-які повідомлення про скасування чи пересення рейсів, завдавані збитки, втрати, витрати, непередбачені події, нещасні випадки та/ або тілесні ушкодження, які можуть виникнути з учасником під час участі в конкурсі. Участь у цьому конкурсі – повна відповідальність учасника.
14. Momondo залишає за собою право в будь-який час змінити умови та деталі конкурсу, включаючи право оголосити цей конкурс недійсним чи скасувати його.
15. Взяти участь у конкурсі можуть ті особи, що погодились з вищевказаними умовами. Без жодного юридичного оскарження.

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email