купити дешеві авіаквитки

В’їзд в Словенію туристам обмежено, Windrose скасовує рейси в Любляну!

словенія

Авіакомпанія Windrose переносить старт рейсів у Словенію!

На початку жовтня авіакомпанія Windrose анонсувала відкриття нових рейсів між столицями України та Словенії, перші рейси з Києва у Любляну були заплановані на 24 жовтня 2020 року.

Нещодавно авіакомпанія Windrose отримала роз’яснення від поліції аеропорту «Любляна», що на цей час, в умовах COVID-19, перетин кордону дозволено тільки за причин надзвичайної необхідності до яких туризм не відноситься!

В зв’язку з тим, що більшу частину рейсів Windrose складають туристи, – старт виконання рейсів до Любляни перенесено авіакомпанією до моменту отримання  офіційного дозволу на в‘їзд з метою туризму.

На офіційному сайті Поліції Словенії доповнено статтю, де вказано, що діють обмеження на нетермінові подорожі для громадян третіх країн.

Україна входить у “червоний список” Словенії, ознайомитись з повним переліком країн “червоної”  “помаранчевої” та “зеленої” зони можна  в офіційному документі.

Як відомо з сайту STA 15 жовтня в рамках посилених заходів щодо коронавірусу у більшості регіонів Словенії закриваються бари, ресторани та спортивні заклади. Про це у четвер заявив міністр економіки Здравко Почівальшек.

Нагадаємо, що державна влада Словенії  з 1 жовтня послабила режим в’їзду для українців. Замість обов’язкової 10-денної самоізоляції туристам дозволили надати негативний результат тесту на COVID-19. Але ці послаблення стосуються лише тих, хто має право в’їзду.

Тестування повинно бути проведене тільки в лабораторіях, які затвердили надійними в Інституті мікробіології та імунології Словенії та Національної лабораторії Словенії з охорони здоров’я.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia