купити дешеві авіаквитки

Wizz Air скасовує частину рейсів в Італію!

wizz air авіаквитки

Лоукост Wizz Air суттєво зменшує частоту польотів в Італію в березні 2020 року!

Угорський лоукост Wizz Air вносить значні зміни у розклад польотів в Італію у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19.

Зміни торкнуться рейсів в Італію з Польщі, Литви, Латвії та інших країн з 11 березня до 2 квітня 2020 року.

На більшості напрямків Wizz Air скасує частину рейсів і зменшить частоту польотів в Італію до одного рейсу на тиждень (навіть якщо до цього авіакомпанія виконувала 2-6 рейсів на тиждень).

Порівняння кількості рейсів у березні та квітні на маршруті Варшава – Мілан (Бергамо):

 

Щоб не пропускати важливі тревел новини, підпишіться на канал telegram.me/lowcostavia і будете отримувати миттєві сповіщення відразу на смартфон!

Які рейси в Італію зазнали змін?

Нагадаємо, що прямих рейсів між Україною та Італією Wizz Air не виконує, але багато українців літають в Італію з України рейсами Wizz Air та Ryanair з пересадкою в Польщі чи Литві.

З Польщі в Італію скасовані рейси на деякі дати у період з 11 березня до 2 квітня є на такі напрямки: з Варшави в Мілан, Рим, Неаполь, Болонью, Турин, Катанію, Барі, Верону, з Катовіце в Мілан та Рим, з Кракова в Рим та Катанію, з Гданська в Мілан.

Авіакомпанія Wizz Air поки не робила офіційних анонсів у зв’язку зі скасуванням більшості рейсів в Італію, а на facebook сторінці можна знайти відповіді такого типу: “У зв’язку з епідемією багато рейсів в Італію скасовано. Ви отримаєте email з інформацією про можливісь зміни дати/напрямку чи повернення коштів.”

Чому Wizz Air скасовує рейси з 11 березня, а не від сьогодні/завтра?

На даний час немає заборони на виконання рейсів в Італію, отже авіакомпанія скасовує рейси за власною ініціативою. Якщо авіакомпанія повідомляє вас про скасування рейсу менше ніж за 14 днів до вильоту, то вона зобов’язана виплатити вам велику грошову компенсацію. Отже, Wizz Air скасовує рейси що відбудуться за 14 днів чи пізніше, щоб уникнути додаткових виплат.

Це не стосується теперішньої ситуації зі скасуванням рейсів від Wizz Air, але якщо у вас скасовували рейс за останні 3-6 років, чи ваш літак запізнювався більше ніж на 3 години, то ви маєте право на компенсацію від авіакомпанії від 200 до 600 євро! Перевірте чи за ваш рейс можна отримати компенсацію на сайті AirHelp.

Що пропонує Wizz Air пасажирам скасованих рейсів?

Пасажири, у яких придбані квитки на скасовані рейси, отримають стандартне повідомлення з описом наступних можливостей:

  • Підтвердити зміни, які запропонувала авіакомпанія (це може бути зміна дати або кінцевого пункту призначення)
  • Змінити рейс самостійно
  • Повернути кошти у розмірі 120% на рахунок Wizz (для використання на купівлю інших квитків Wizz Air)
  • Повернути кошти на карту, з якої здійснювалася оплата

Зауважте, що Wizz Air може автоматично внести дуже дивні зміни у ваші рейси, якщо вони попали під скасування. У вас може змінитися дата подорожі (на інший день, коли є відповідний рейс), але також у вас може змінитися місто прибуття. Наприклад рейс Катовіце – Рим перетвориться на Катовіце – Лондон!

Авіакомпанії найлегше компенсувати вам кошти на рахунок Wizz. Якщо ви бажаєте повернути гроші на картку чи змінити рейс, то варто додатково зв’язатися з представниками Візз Ейр. Ви можете вимагати заміну на інший рейс Візз Ейр, а не лише той, що запропонувала авіакомпанія.

Як зв’язатися з колл-центром Wizz Air?

До колл-центру Візз-Ейр можна зателефонувати за номером +380 89 320 25 33

Оплата згідно з тарифами вашого оператора і вона рівноцінна оплаті дзвінка на місцевий український номер. Детальніше на сайті Wizz Air

Що робити, якщо через скасування у мене пропадає рейс з пересадкою?

Авіакомпанія Wizz Air не продає рейсів зі стиковкою, тому всі поєднання перельотів, які ви купили окремо – лише на ваш ризик :( Ви можете повернути кошти чи замінити лише скасований рейс. Якщо у вас в одному бронюванні переліт туди-назад, а під скасування попав лише один з сегментів, то ви маєте мати можливість повернути кошти за обидва сегменти.

Якщо ви купували рейс з пересадкою на сайті kiwi.com, то цей сервіс надає свою окрему “гарантію” і може запропонувати вам альтернативні варіанти за свої, а не за ваші кошти. Але ці альтернативні варіанти не будуть відображатися, поки Wizz Air не попередить kiwi про скасування.

Чи скасовує рейси в Італію Ryanair?

Наразі авіакомпанія Ryanair не вносить жодних змін у виконання рейсів в Італію. Всі рейси виконують згідно з розкладом. Детальна інформація на сайті авіакомпанії.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia