купити дешеві авіаквитки

Wizz Air не “відновив продаж квитків на липень”, оскільки він його і не припиняв.

photo by lowcostavia.com.ua

Wizz Air не припиняв продаж квитків на липень, повідомлення про відновлення рейсів не коректне.

Сьогодні у багатьох ЗМІ і соцмережах шириться повідомлення про відновлення продажу на рейси Wizz Air у липні.

Повідомлення про відновлення продажу не зовсім коректне, оскільки Wizz Air і не припиняв на тривалий термін продаж квитків на рейси у липні з України. Авіакомпанія з початку війни скасовувала рейси місяць за місяцем і наразі скасовано рейси до липня.

Хронологію скасувань від Wizz Air можна прослідкувати за новинами, наприклад від агентства “Інтерфакс-Україна”.

16 квітня Interfax повідомив, що Wizz Air продовжив скасування всіх рейсів в Україну і з країни ще на місяць – до липня 2022 року і різко скоротив маршрутну мережу – замість 53 маршрутів з Києва залишилося 12, а замість 33 зі Львова – шість.

Крім того на збережених в системі бронювання напрямках знижена і частота рейсів. Зокрема, з Києва в липні плануються польоти двічі на тиждень в Мілан, Рим, Ларнаку, Лондон, Варшаву, Вроцлав і Гданськ, тричі – в Катовіце і Будапешт, чотири рази на тиждень – до Кракова і п’ять – до Вільнюса. З кінця жовтня заплановано рейс в Абу-Дабі двічі на тиждень.

Зі Львова збережені рейси двічі на тиждень в Мілан, Рим, Лондон, Варшаву, Вроцлав і Гданськ.

Зауважте, що те, що квитки є у продажу – не значить, що рейси відбудуться. Зараз не варто купувати квитки на літо чи осінь з України.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.


Протягом березня та квітня можна відслідкувати зміни цін на рейси Wizz Air з України у липні, отже квитки були в продажу, а не раптово з’явилися сьогодні.

Зміни цін на рейс Одеса – Берлін на 22 липня:

Приклад бронювання:

Власники квитків на скасовані рейси отримали від компанії пропозицію обміняти їх на рейси з більш пізньою датою, покласти їх на рахунок Wizz у розмірі 120% або повернути гроші.

Для повернення коштів з рахунку Wizz на картку потрібно перейти за лінком і створити запит.

В аеропорту “Київ” залишилося три літаки компанії, у Львові – один, які не встигли вилетіти з Києва вранці 24 лютого.

Основний конкурент Wizz Air – ірландська авіакомпанія Ryanair – відмовилася від усіх рейсів в Україну і з країни, зокрема, з аеропортів Київ, Львів і Одеса, на необмежений термін, але обіцяє першою повернутися до виконання польотів в Україні.