купити дешеві авіаквитки

Wizz Air може відновити польоти з Одеси вже наступного року!

wizzair авіаквитки

Wizz Air повідомив, коли зможе відновити рейси в Одесу

Міжнародна авіакомпанія Wizz Air планує працювати в одеському аеропорту після завершення будівництва терміналу та нової злітно-посадкової смуги.

Таку заяву зробив 4 вересня генеральний директор лоукоста Джозеф Вараді під час відвідин будівельного майданчика терміналу, які ініціював губернатор Міхеїл Саакашвілі. Вараді відзначив, що приміщення нового терміналу не поступається якістю європейським аналогам, і висловив сподівання на щонайшвидше завершення будівництва, – повідомляє dumskaya.net.

odesa-picturepicture_4798711127701_46365

Я впевнений, коли приміщення буде завершене, воно буде однаково зручним для пасажирів та авіаперевізників, – сказав керівник лоукоста. – Важливий не лише термінал, але і злітно-посадкова смуга, рульові доріжки і вся інфраструктура, щоб можна було надавати клієнтам справді якісні послуги. Ми зацікавлені почати роботу в Одесі.

На думку директора Wizz Air, найбільш цікаві маршрути, які вони б хотіли розвивати в Одесі, – це європейські напрямки: Німеччина, Бенілюкс, Італія, Франція, Скандинавія.

Губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі розповів журналістам, що залучення міжнародних авіаперевізників в Одесу та знищення внутрішньої монополії триває.

Головне запитання: чому будівництво настільки повільне. Це інтереси олігархічного клану, який перебував при владі, – заявив Саакашвілі. – Їм був вигідний лише Бориспіль, оскільки у разі відкриття нових аеропорту та злітно-посадкової смуги Одеса відразу стала б основними повітряними воротами країни.

За словами губернатора, зараз триває пошук міжнародних фондів, готових інвестувати в будівництво нової злітно-посадкової смуги.

odesa-picturepicture_52335380127697_93263

Тим часом представники ВАТ “Міжнародний аеропорт Одеса” обіцяють завершення робіт вже у липні наступного року.

Через два тижні ми завершуємо першу фазу будівництва терміналу. Ми цілком закриваємо периметр і закінчуємо фасадні роботи. Після цього ми переходимо до внутрішнього оздоблення і прокладання комунікацій, – розповіла прес-секретар аеропорту Марія Попович. – Тестування терміналу розпочнеться навесні наступного року, і до літа новий аеропорт відкриє свої двері перед одеситами та гостями міста.

odesa-picturepicture_38988788127698_91286

 
Джерело: dumskaya.net

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email