купити дешеві авіаквитки

З березня українці можуть відвідувати без віз 6 островів Карибського моря!

пляж на Curacao / фото Lowcostavia.com.ua

Безвіз на заморські території Нідерландів та у Гренаду!

Декілька островів заморських територій Нідерландів та Гренада скасували візи для українських громадян, – повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Загалом громадяни України зможуть без віз подорожувати на шість островів Карибського моря – Гренада, Аруба, Кюрасао, Бонайре, Сінт-Естатіус та Саба.

На жаль, безвіз наразі не поширюється на острів Сінт-Мартен, південна частина якого належить до Королівства Нідерланди, а північна – до заморських володінь Франції.

Донедавна для подорожі на острови Аруба, Кюрасао, Бонайре, Сінт-Естатіус та Саба потрібна була шенгенська мульти-віза будь-якої країни. Без візи і з закордонним біометричним паспортом летіти не можна було.

Увага! Перед купівлею квитків перевіряйте не лише візові вимоги, а й коронавірусні обмеження на карті від МЗС та на сайтах з переліку у цій статті.

Чинні умови в’їзду на територію Гренади для Українців

В’їзд на територію країни дозволено за умови наявності негативного ПЛР-тесту не давніше 72 годин та попередньої авторизації (погодження) на сайті Міністерства здоров’я Гренади.

Коротка інструкція для отримання дозволу на подорож до Гренади:

  • необхідно подати заявку на сайті covid19.gov.gd/travel-covid чи travelauth.health.gov.gd
  • для автентифікації вашого облікового запису надати email
  • в обліковому записі заповнити ваші особисті дані, що вимагаються: ім’я, паспорт №, місцеперебування тощо, також надати відповіді на питання стосовно вашого здоров’я
  • за новими правилами не обов’язково прикріпляти результат негативного ПЛР-тесту під час подання заявки, але ПЛР-тест необхідно пред’явити в аеропорту, щоб вас пустили на борт
  • необхідно підтвердити оплату п’ятиденного проживання

Детальніше з усіма умовами й необхідними документами для подорожі в Гренаду ви можете ознайомитись на сайті Міністерства здоров’я Гренади.

Умови в’їзду на острови Королівства Нідерланди

  • Аруба – негативний ПЛР-тест і заповнити форму на edcardaruba.aw
  • Кюрасао – негативний ПЛР-тест

Для транзиту через Нідерланди (Амстердам), потрібно два тести – ПЛР і швидкий або лише один ПЛР тест, але не старіший ніж 12 годин.

Де можна придбати авіаквитки на Кариби?

Квитки можна купити на tickets.lowcostavia.com.ua.

Скористайтеся прямими лінками на пошук квитків на Кариби:

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу