купити дешеві авіаквитки

Уряд України заборонив польоти російських авіакомпаній до України!

Кабмін прийняв рішення про заборону польотів російських авіакомпаній, в першу чергу компаній “Аерофлот” і “Трансаеро” до України.

Відповідно до рішення РНБО Уряд України приймає рішення про заборону польотів російських авіакомпаній, в першу чергу компаній «Аерофлот» і «Трансаеро» до Українизаявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на нараді в Кабінеті Міністрів у п’ятницю, 25 вересня.

Кабмін також забороняє транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, “якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу”.

Відповідно до прийнятого рішення російські авіакомпанії не зможуть літати до України з 25 жовтня.

Серед авіакомпаній, які підпадають під санкції, є  “Аерофлот”, “S7 Airlines”, “Трансаеро” та “Росія”.

Уряд доручив повідомити про відповідне рішення російській стороні.

“Немає що робити російським літакам з російськими триколорами в українських аеропортах”, – заявив Яценюк.

Він також зазначив, що відповідно до рішення РНБО діє заборона на використання російського програмного забезпечення. Йдеться, зокрема, про софт компанії “Лабораторія Касперського”.

Яценюк доручив Державній службі спецзв’язку і телекомунікацій невідкладно відключити оновлення програми, її придбання та використання в органах державної влади.
“До всіх органів виконавчої влади є чітка вимога: тим компаніям, щодо яких застосовані санкції, заборонити участь в державних закупівлях, щоб вони не мали доступу до бюджетного ресурсу країни”, – заявив прем’єр.

Яценюк нагадав, що рішенням РНБО застосовуються персональні санкції до окремих суб’єктів Російської Федерації:

“Вже зроблені перші кроки, в першу чергу це стосується “Укрзалізниці”.
“Уряд наполягає на невідкладному застосуванні всіх санкцій, які визначені рішенням РНБО”, – заявив Яценюк.

Він закликав санкційний комітет у постійному режимі моніторити виконання запроваджених санкцій.

За необхідності, можливо змінити і додати до рішення РНБО додаткові прізвища і компанії, наголосив прем’єр.

“Відповідальність за запровадження санкцій персонально лежить на керівниках центральних органів виконавчої влади і директорах державних підприємств. Керівниками кожного органу виконавчої влади повинно бути забезпечене стовідсоткове виконання рішення Ради нацбезпеки і оборони”, – наголосив Яценюк.

Раніше повідомлялося, що санкції України зачепили російські авіакомпанії: “Аерофлот”, “224 льотний загін”, “ВІМ-Авіа”, “Газпром-Авіа”, “Донавіа”, “Когалимавіа”, “Оренбурзькі авіалінії”, “Політ”, Red Wings, “Росія”, “РусДжет”, “РусЛайн”, “Сибір, “Трансаеро”, “Уральські авіалінії”, “Якутія”, “Ямал” та ін.

До того, 14 серпня 2014 року, Державіаслужба України ввела для “Трансаеро” і “Аерофлоту” спецрежим виконання транзитних польотів з РФ через повітряний простір України в Болгарію, Ізраїль, Туреччину, Єгипет і Грецію – тобто за дозволом для кожного рейсу.

Зазначимо, що перельоти між Україною і Росією, зокрема із Києва до Москви, крім “Аерофлоту” та “Трансаеро” здійснюють також “Міжнародні авіалінії України” МАУ), білоруська компанія “Belavia”, російські авіакомпанії “S7”, “Utair” та деякі інші авіакомпанії.

Українська правда

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email