купити дешеві авіаквитки

Часткові зміни у розкладі рейсів МАУ в жовтні.

МАУ скасовує рейси в Ізраїль та відтерміновує відновлення ще кількох напрямків!

Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України відтерміновує початок виконання рейсів Київ – Брюссель – Київ та Київ – Дюссельдорф – Київ до 24 жовтня 2020 року. Також МАУ з 4 жовтня тимчасово припиняє виконання рейсів Харків – Тель-Авів – Харків та з 8 жовтня – Дніпро – Тель-Авів – Дніпро.

Перегляд розкладу польотів наприкінці літньої навігації пов’язаний зі зниженням завантаження на даних європейських напрямках у зв’язку з переходом на осінньо-зимовий низький сезон для авіації. Також на рішення вплинуло обмеженням перетину кордонів Ізраїлю з 25 вересня до 11 жовтня.

Дані обставини також спричинили перегляд частот ще на декількох рейсах:

  • рейси Київ – Тель-Авів – Київ виконуватимуться з виключенням частоти щовівторка відповідно решти частот за розкладом – щопонеділка, щосереди, щочетверга та щонеділі;
  • рейси Одеса – Тель-Авів – Одеса виконуватимуться щочетверга.

Надалі МАУ слідкуватиме за ситуацією на вказаних напрямках та робитиме все можливе, щоб за послаблення карантинних вимог іноземних країн пасажири одразу отримали змогу скористатися відповідними рейсами.

Усі інші маршрути залишаються без змін.

Обмеження на подорожі до Ізраїлю

Відповідно до нових правил, опублікованих Міністерством Транспорту Ізраїлю, вилетіти з Ізраїлю можуть лише ті пасажири, які придбали квитки до 14:00 (за місцевим часом) 25 вересня 2020 року.

Пасажири, які придбали квитки після зазначеної дати та часу, не будуть допущені до термінала аеропорту та їм буде відмовлено в перевезенні. Вище вказані правила діють з 25 вересня по 11 жовтня.

В’їзд іноземцям в Ізраїль заборонено до 11 жовтня 2020 року. Заборона не розповсюджується на пасажирів, які прямують на лікування (за умови погодження з МОЗ Ізраїлю) та на дипломатів.


Нагадуємо, що пасажирам з квитками, оформленими на бланках МАУ, доступні нові розширені можливості сервісу «Керування бронюванням», що дозволяють пасажирам самостійно у режимі онлайн змінювати дату перельоту.

Авіакомпанією «Міжнародні авіалінії України» застосовуються стандарти та процедури безпеки згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Whatsapp
Whatsapp
Email this to someone
email