купити дешеві авіаквитки

Авіакомпанія Air Ocean Airlines виконала перші рейси по Україні!

photo by Oleksii Trenin

Air Ocean Airlines розпочала польоти!

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines у неділю, 21 листопада, здійснила перший комерційний рейс. Ним став рейс Київ – Запоріжжя, виконаний із столичного аеропорту Київ ім. Сікорського (Жуляни).

Сьогодні, 22 листопада, було виконано рейс Запоріжжя – Київ та відбулася офіційна презентація цієї авіакомпанії, – передає видання ЦТС.

Презентацію було проведено безпосередньо перед відправленням наступного комерційного рейсу авіакомпанії – Київ – Львів. Також на сьогодні запланований зворотний рейс Львів – Київ.

Як повідомив комерційний директор перевізника Павло Мізін, завантаження першого рейсу Київ – Запоріжжя склало близько 25% (22 пасажири).

“До Львова з Києва у нас сьогодні вирушать 35 пасажирів, зі Львова на зворотний рейс на даний момент придбали квитки близько 50 пасажирів”, – розповів він.

Рейси Львів – Київ будуть виконувати щоденно, незабаром авіакомпанія почне обслуговувати також рейси Київ – Чернівці, Львів – Дніпро та Львів – Харків.

“Наша мета – поєднати українські міста. Незабаром ми вийдемо на міжнародний ринок, є низка напрямів, за якими ми плануємо почати літати”, – зазначив Мізін.

Внутрішні рейси Air Ocean:

  • Київ – Львів з 22 листопада щоденно
  • Київ – Запоріжжя з 21 листопада щоденно
  • Київ – Чернівці з 28 листопада тричі на тиждень
  • Львів – Харків з 12 грудня 2 рази на тиждень
  • Львів – Дніпро з 10 грудня 2 рази на тиждень

Де купити авіаквитки Air Ocean?

Авіаквитки можна купити на офіційному сайті airocean.com.ua.

Також квитки в продажу на сайтах tickets.lowcostavia.com.ua та kiwi.com

Авіакомпанія відкрила продаж квитків на внутрішні рейси 8 листопада.

Найдешевші квитки з Києва у Львів за ціною від 783 грн в один бік та зі Львова в Дніпро від 832 грн в один бік.

Про авіакомпанію Air Ocean Airlines

Авіакомпанія створена у 2020 році. У жовтні 2021 року отримала сертифікат експлуатанта та ліцензію, що дозволяє їй займатися комерційними перевезеннями пасажирів.

Флот авіаперевізника включає два Ан-148. Саме така мінімальна кількість літаків, згідно із законодавством України, має бути у парку авіакомпанії, щоб отримати всі дозволи на польоти.

Обидва Ан-148 випущені на авіазаводі у Воронежі у 2011 та 2012 роках. Раніше вони літали до Сибіру в авіакомпанії «Ангара», чия ліврея зараз частково залишилася на фюзеляжах, – повідомляє avianews.com

В Україну Ан-148 потрапили із Росії через кіпрську компанію CYPRUS AIRCRAFT LEASING 2 (CAL) LTD. Директором компанії у відкритих реєстрах вказано Ральфа Дітера Монтага Гірмеса. ЗМІ пов’язують його з постачанням випущених у Києві двох Ан-148 до Північної Кореї та шести Ан-158 на Кубу.

У планах Air Ocean Airlines отримати ще чотири літаки Ан-148 у найближчі місяці. Третій борт прибуде до кінця року, четвертий – на початку 2022 року, п’ятий та шостий борти – до старту літньої навігації, яка розпочнеться наприкінці березня 2022 року.

В Air Ocean Airlines стверджують, що отримані літаки у льотній придатності та хорошому стані. Регламентні роботи за підтримки ДП «Антонов» проходять у ДАП «Україна». Це державне підприємство експлуатує Ан-148, який займається перевезенням найвищих посадових осіб держави, включаючи президента.

На першому етапі маршрутна мережа Air Ocean Airlines включатиме переважно внутрішні рейси: з Києва до Запоріжжя, Львова, Чернівців, зі Львова до Дніпра та Харкова. На міжнародний ринок компанія хоче зайти за допомогою маршрутів Київ-Амман та Чернівці-Стамбул.

За словами керівництва Air Ocean Airlines, авіакомпанія не лоукостер і працюватиме за класичною моделлю як регіональний перевізник із двома класами обслуговування: економ та преміум-економ.

Детальніше про авіакомпанію та плани розвитку читайте в окремій статті.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia