купити дешеві авіаквитки

Airbnb – 100$ знижки на проживання! (неактуально, оновлено 21.08)

Супер акція від Airbnb та японського тревел сайту Compathy.net
Можна отримати купон на 100$ знижки лише за публікацію фоторозповіді про свою подорож.

Увага, умови акції змінилися, читайте оновлення в кінці статті! Від тепер до розгляду приймаються фоторозповіді лише японською мовою!

Якщо ви не знайомі з сервісом оренди квартир Airbnb, то ознайомтеся з описом і порадами у цій публікації.  Скажу лише, що ми з друзями у всіх останніх поїздках бронюємо житло користуючись цим сервісом.

Для отримання персонального купону на 100$ виконайте наступні дії:

1. Зареєструйтеся на сайті airbnb.com.

Якщо ви ще не зареєстровані, то реєструйтеся за цим посиланням, отримаєте окрім того 23 євро знижки на наступну подорож.

2. Зареєструйтеся через фейсбук на сайті www.compathy.net

Використовуйте той же facebook, через який реєструвалися на airbnb. Якщо ж реєструвалися через пошту, то приєднайте свій facebook до airbnb аккаунту.

Compathy-site compathy-facebook

3. Створіть свій logbook на сайті Compathy.

Compathy-button

Ваша розповідь (logbook) має відповідати наступним вимогам:

 1. мінімум 5 фото
 2. кожне фото має містити короткий опис англійською або японською мовами (більше 20 символів)
 3. кожне фото має бути прив’язаним до конкретного місця, наприклад “Arco di Tito, Lazio”, а не просто “Lazio”.
 4. Вашу розповідь мають переглянути хоча б 10 чоловік.
 5. У вас має бути коректний facebook акаунт (мабуть мається на увазі не свіжостворений)

Ще раз наголошуємо, обов’язково вказуйте детальне місцеположення. Щоб легше було знайти конкретне місце виберіть фото з визначними памятками, назву яких ви знаєте, або можете знайти в інтернеті. У підсумку у вас має утворитися карта з маршрутом (приклад на скріншоті нижче).

Якщо ви не дотримаєтеся цих вимог, то код вам скоріше за все не надішлють.

compathy-create

завантажте мінімум 5 фото

Compathy-pic

Хороший приклад – є опис, місце і коректна карта

4.  Поділіться своєю фоторозповіддю на Facebook.

Після того як додали фото та опис до них клікайте Post, погоджуйтеся прийняти участь у акції – Apply 100$ off і розшарюйте пост на facebook публічно (для всіх). Текст що підставляється можна змінити на довільний.

compathy100post compathy-fb

5. Якщо все зроблено вірно, то наступного дня вам надішлють на пошту код на -100$ (на даний час відправка кодів затримується)

compathy-finish

Коди розсилають приблизно о 4й ночі та о 12й ранку за київським часом. Лист буде виглядати приблизно ось так:

compathy-mail

Комбінація червоних літер – це є ваш персональний код, який можна використати на Airbnb. Перед оплатою за бронювання натисніть на надпис Coupon code і введіть ваш персональний код.

З офіційною інформацією про акцію можете ознайомитися блозі компанії Сompathy. Для перекладу з японської можете використати Google translate.

Умови використання коду:

 • Код може бути використаний у обліковому записі airbnb, який привязаний до того ж фейсбуку через який ви реєструвалися на Compathy.net. (Код спрацює і на інших аккаунтах, але це проти правил)
 • Купон потрібно використати до 31 серпня, саме бронювання може бути на пізніший термін. (краще використати швидше, так як при масовому напливі любителів халяви акцію можуть прикрити)
 • Забороняється передача чи  продаж купона іншим особам.
 • Airbnb залишає за собою право скасувати код чи заблокувати обліковий запис у випадку порушення вищезгаданих умов використання.

Оновлення 12 серпня:

Сьогодні вранці представники Compathy розіслали лист у якому уточнюються умови акції та повідомляється що відправка кодів затримується у зв’язку з великою кількістю охочих. Коди обіцяють надіслати через певний час всім хто виконав умови акції. Перегляньте ще раз вимоги і при потребі відредагуйте свої логбуки.

Оновлення 13 серпня:

Якщо ви вже опублікували свою розповідь на compathy.net, то ви належите до однієї з трьох категорій:

 1. Вам надіслали код. Таких людей не багато, але вони є. Перевірте папку Спам, код може лежати саме там.
 2. Вам надіслали лист з відмовою. У листі навіть може бути описаний конкретний пункт який ви не виконали.
 3. Вам не надходило жодних листів. Залишається чекати.

Трохи статистичної інформації: з моменту створення сайту Compathy.net до початку акції (~7 місяців) на ньому було опубліковано близько 2000 розповідей. За місяць від початку акції (з 07.07-07.08) ще десь 1000. У той день коли акція набула широкого розголосу (11 серпня) на сайті з’явилося ще десь 4000! нових logbook’ів. Зрозуміло що організаторам потрібно багато часу щоб переглянути всі ці розповіді і надіслати коди тим хто виконав всі умови.

Оновлення 14 серпня:

Для більшості учасників акція завершена, відправка купонів припиняється :(
Compathy повідомило, що так як акція передбачалася лише для японців, то в подальшому будуть розглядатися заявки лише японською мовою.
Для розповідей іншими мовами ще є мізерний шанс отримати купон на знижку – 5 logbook’ів що отримають найбільшу кількість вподобань “fav” і  “wish to go” в кінці місяця отримають купони по 100$

Оновлення 21 серпня:

Якщо ви виклали свою розповідь на сайті www.compathy.net, а код вам так і не надіслали, то існує шанс все ж таки отримати купон на знижку від самої компанії Airbnb. Для цього складіть звернення до Airbnb через контактну форму на сайті.

airbnb-contact-us

Напишіть своїми словами що приймали участь у акції, виконали всі умови, але коду так і не отримали. Можете додати посилання на свій logbook на Compathy. До вашого звернення буде призначено працівника служби підтримки і саме від його рішення буде залежати чи отримаєте ви код. Після того як звернення буде оброблене вам надішлють відповідь на пошту. Декому надсилають відмову, а дехто отримує код на суму від 20 до 100$. Варто спробувати :)

Якщо ви ще не зареєстровані, то реєструйтеся за цим посиланням, отримаєте окрім того 23 євро знижки на наступну подорож. Якщо не хочете пропускати цікаві акції, то підписуйтеся на наші оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia