купити дешеві авіаквитки

Як подати заявку на безкоштовне житло від Airbnb для українців? Ваучери до €2000!

Безоплатне проживання від Airbnb для біженців з України! Як отримати купон і скористатися.

В кінці лютого 2022 року сервіс Airbnb.com оголосив, що надасть безоплатне короткострокове житло для 100 000 біженців, які змушені виїхати з України.

Проживання фінансується Airbnb, Inc., донорами фонду біженців Airbnb.org і господарями, що долучилися до програми через Airbnb.org. Більш ніж 28600 людей запропонували свої домівки для біженців через Airbnb.org (більше 17800 в Європі та більше 5800 в США).

Airbnb.org – це некомерційна організація, яка займається сприянням тимчасовим перебуванням людей у ​​кризові часи по всьому світу. Airbnb.org працює незалежно і безкоштовно використовує технології, послуги та інші ресурси Airbnb, Inc. для виконання благодійних цілей Airbnb.org.

На сайті Airbnb.org немає функціоналу для бронювання житла і тривалий час було незрозуміло, як можна скористатися пропозицією.

Airbnb.org працює через некомерційні організації на місцях, які відповідають за бронювання та координацію перебування гостей-біженців, незалежно від національності, раси, етнічної приналежності або того, як вони себе ідентифікують.

Серед організацій, з якими співпрацює Airbnb є International Organization for Migration, довготривалі партнери HIASNova Ukraine а також уряд Німеччини та Save the Children Sweden.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

У громадян України є можливість отримати ваучер на проживання номіналом €1000 – €2000!

Наразі заповнити форму на отримання ваучера можна на сайті novaukraine.org/airbnb та у боті t.me/Marshzhinok_bot

Як подати заявку для отримання ваучера на проживання від Airbnb?

Nova Ukraine – одна з організацій партнерів надає можливість подати онлайн заявку на отримання ваучера від Airbnb.

Nova Ukraine – це некомерційна організація, яка займається наданням гуманітарної допомоги народу України та підвищенням поінформованості про Україну у Сполучених Штатах, а також у світі.

Подати заяву може кожен громадянин України, який виїхав за межі країни після 20 лютого 2022 року, або планує виїхати найближчим часом. Ваучер допоможе орендувати житло на благодійному сайті AirBnB.org на декілька тижнів. Строк залежить від того яке житло ви оберете.

Для того, щоб надіслати заяву ви можете скористатися спеціальною формою, або надіслати лист на refugees@novaukraine.org з інформацією про склад вашої родини, яка шукає притулок.

Детальна інформація та лінк на форму за посиланням: novaukraine.org/airbnb

Нижче в статті є також лінк на схожу форму від ініціативи “Марш жінок”.

Пріоритет надається сім’ям що надали коректні дані та потребують житло якомога швидше. Після розгляду вашої заяви, ви отримаєте ваучер на вашу електронну пошту, або листа від нас про дані яких не вистачає. Ваучер надається із строком використання, але ви самі виришуєте яке житло та на які дати орендувати за допомогою ваучеру.

Кожна заява розглядається індивідуально, тому станом на кінець березня ваучер може надійти лише через 2-4 дні. Оновлено 8 квітня. Після значного поширення інформації про ваучери Nova Ukraine отримали більше 8000 заяв і термін очікування може скласти місяці.

У випадку позитивного розгляду вашої заявки ви можете отримати ваучер на кілька сотень євро для бронювання житла.

Будь ласка, не надсилайте дублікати запитів. Це затримує обробку запитів та надання ваучерів людям у скрутному стані. Листи та заявки оброблюється однією командою, отже листи с запитами коли буде оброблено заявку також заповільняють процес.

Загальна вартість перебування не має перевищувати суму, зазначену в електронному листі. Ви не можете використовувати додаткові способи оплати для покриття частки, що перевищує зазначену в листі суму.

Ваше право на перебування за запрошенням є одноразовим і не підлягає передачі. НЕ БРОНЮЙТЕ НА 1-2 ДОБИ, РЕШТА ВАРТІСТЬ ВАУЧЕРУ БУДЕ ВТРАЧЕНА. Бронювання може здійснювати лише особа, якій було надіслано запрошення.

Якщо Ви скасуєте бронювання або покинете помешкання раніше, Ваше право на перебування втратить чинність. Ви не зможете забронювати ще одне помешкання.

Основна інформація, яка необхідна для заповнення форми:

 • Електронна адреса
 • Імʼя та прізвище (бажано як у закордонному паспорті)
 • Номер телефону
 • Дата виїзду з України
 • Фото першої сторінки паспорта з імʼям та фото
 • Якщо ви за межами України: завантажте фото сторінки вашого паспорта або міграційної картки де вказана дата останнього виїзду з України або вʼїзду до іншої країни. На фото повинен бути видний номер паспорту.
  Для тих, хто ще не виїхав з України: зробіть скріншот вашого місця перебування на Google або Apple мапі. Ви можете зменшити мапу, щоб ми не бачили вашої вулиці, але було зрозуміло що ви наразі на території України.
 • Кількість людей у вашій родині, що шукає житло
 • Імена всіх членів вашої сімʼї, що планують жити з вами
 • В якій країні ви плануєте орендувати житло через AirBnB

Nova Ukraine за останні кілька днів прийняла заявки від понад 1000 сімей на житло через AirBnB.org. Станом на 28 березня 380 сімей отримали ваучери AirBnB для бронювання житла.

Де ще можна подати заявку на ваучер Airbnb?

З Airbnb також співпрацює організація Марш Жінок і пропонує допомогу для жінок, які шукають тимчасове житло в Європі та інших країнах світу.

А саме – є можливість отримати ваучер на певну суму, в рамках якої ви зможете обрати та забронювати собі житло в будь-якій країні, де є Airbnb.

Процедура така: ви заповнюєте цю форму, Марш Жінок перевіряє та відправляє її на погодження до Airbnb. Після того, як заявка буде погоджена – ви отримаєте лист з детальними інструкціями від Airbnb щодо того, як скористатися ваучером на житло у тій країні, яку ви вказали.

Марш Жінок – це феміністична ініціатива, яка об’єднує активісток, представниць громадських організацій та небайдужих жінок. Організаційний комітет формується щороку задля проведення Маршу та привернення уваги до викликів, з якими стикаються різні жінки в Україні.

Ви можете знайти лінк на форму на отримання ваучера від Airbnb у телеграм боті t.me/Marshzhinok_bot

Натисніть “Потребую допомоги” і отримаєте лінк на форму з інструкцією.

Умови прийому заявок:

ВАЖЛИВО:

 1. Ця можливість – тільки для жінок та дітей, які виїжджають закордон від війни.
 2. Обрати можна лише 1 країну.
 3. Ви зможете забронювати квартиру за необхідними для вас параметрами (самі оберете місто, кількість днів та інші параметри житла) в рамках суми від Airbnb, яка буде зазначена у листі-підтвердженні. (ці деталі прийдуть вам на пошту)
 4. Людина, чиє прізвище та ім’я вказуєте у формі, обов’язково повинна проживати в заброньованому житлі.
 5. Електронна адреса – найважливіше поле. Тому що саме з її допомогою відбувається бронювання, надання послуги та комунікація. Будьте уважні, коли заповнюєте це поле.
 6. Підтвердження прийде від Airbnb на електронну пошту, тож перевіряйте, будь ласка, також папку “спам”
 7. Будь ласка, уважно заповнюйте форму! Вже є випадки неправильно вказаних даних (пошта, номери телефонів), через що заявки відхиляються.

БУДЬ-ЛАСКА, НЕ ЗАПОВНЮЙТЕ ЦЮ ФОРМУ:

 1. Якщо ви не впевнені, що це вам потрібно
 2. Якщо ви маєте можливість оплатити собі житло
 3. Не треба заповнювати форму двічі, тричі, аби нагадати про себе. Ми обробляємо заявки поступово і ви тільки ускладнюєте процес дублями.
 4. Не треба заповнювати форму ще раз, аби змінити якісь дані.

Якщо ви заповнили форму з помилкою – напишіть нам, будь ласка, на пошту: marshzhinok@gmail.com з точним вказанням деталей. Будь ласка, зважте на те, що ми працюємо в дуже напруженому режимі й у колежанок немає часу, аби вести довге листування, з’ясовуючи ті деталі, яких ви не вказали.

Дякуємо за розуміння!

upd. зверніть, будь ласка, увагу, що заявки зараз приймаються з початковою датою заселення – ДО 10 КВІТНЯ. Якщо потребуєте на дати пізніше, ніж 10.04 – слідкуйте, будь ласка, за оновленнями форми, будемо повідомляти. Дякуємо за розуміння.

Варіанти безкоштовного проживання для українців

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia