купити дешеві авіаквитки

Авіаквитки з України в Панаму від €730 у два боки!

Переліт з однією пересадкою з Києва в Панаму від €730 у два боки!

Якщо у вас є бажання відвідати Панаму – екзотичну країну на іншому континенті, тоді ми підібрали для вас рейси від турецького перевізника Turkish Airlines та нідерландської авіакомпанії KLM. Найдешевші авіаквитки в Панаму коштують від €739 у два боки.

Рейси Turkish Airlines є з Києва, Львова, Одеси, Харкова, Херсону та Запоріжжя з пересадкою у Стамбулі та короткою зупинкою в Боготі (Колумбiя), а рейси KLM тільки з Києва з одною пересадкою в Амстердамі.

Цей напрямок також обслуговують інші авіакомпанії (рейси з двома пересадкам), але при пошуку авіаквитків варто враховувати можливість транзиту у тих чи інших країнах. При перельоті в Панаму українцям дозволено транзит у Амстердамі, якщо не покидати транзитну зону (рейси KLM) та у Стамбулі.

Віза та карантинні обмеження

В’їзд в Панаму: В’їжджаючим треба мати сертифікат щодо проходження тесту ПЛР на коронавірус з негативним результатом, виданий щонайбільше за 48 годин до прибуття. Сертифікат повинен бути складений іспанською або англійською мовами. Пасажири без медичної довідки з негативним результатом ПЛР на коронавірус (COVID-19), проходять тест на коронавірус (COVID-19) за свій рахунок. Також в’їжджаючі повинні заповнити “Декларацію щодо охорони здоров’я пасажирів”, доступну за посиланням або  цим посиланням.

Панама знаходиться в “зеленій зоні” МОЗ України, отже після повернення не потрібна самоізоляція чи ПЛР-тест.

Транзит через Амстердам

Громадяни країн, які не є членами ЄС, можуть переїхати в країну за межами ЄС + через аеропорт Амстердама, якщо вони залишаються в зоні транзиту (не в Шенгенському аеропорту) і якщо у них є квиток на підтверджений рейс до країни призначення – до аеропорту за межами Шенгенської зони – що відправляється протягом 48 годин після прибуття до Амстердаму.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Транзит через Стамбул

Стамбул повністю відкритий для туристів з України, тому під час довгих пересадок можна відвідати місто для нових вражень.

Де придбати авіаквитки з Києва в Панаму?

Квитки можна купити на tickets.lowcostavia.com.ua

У вартість всіх авіаквитків від Turkish Airlines включена ручна поклажа + реєстрований багаж а у KLM лише ручна поклажа, за реєстрований багаж необхідно доплачувати.

Прямі посилання на пошук авіаквитків:

Авіаквитки в Панаму

Ціни актуальні на момент публікації статті.

Змініть параметр “Точна дата” на “+-3 дні” і після пошуку зможете переглянути календар цін на тиждень.

Приклади бронювання квитків:

Авіаквитки Київ – Панама на 4 – 17 березня 2021 року від €730 у два боки

Авіаквитки Київ – Панама на 3 – 16 червня 2021 року від €730 у два боки

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia