купити дешеві авіаквитки

Болгарія вимагатиме від українців ПЛР-тест для в’їзду!

Українцям для в’їзду в Болгарію тепер необхідний негативний результат ПЛР-тесту!

Болгарія змінила правила перетину власного кордону для громадян України. Починаючи з жовтня 2020 року в’їхати у Болгарію українці зможуть тільки за певних умов та за наявності негативного результату ПЛР-тесту зробленого за 72 години до перетину кордону.

Цю інформацію опублікували сьогодні на офіційній сторінці Посольства України в Болгарії.

Зміни умов в’їзду в Болгарію для українців

30 вересня 2020 оновлено рішення Мінохорони здоров’я Республіки Болгарія щодо тимчасової заборони в’їзду на територію країни № РД-01-547.
  • Згідно з цим рішенням з 01 жовтня до 30 листопада громадянам України дозволено в’їжджати на територію Болгарії при наявності довідки, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблений за 72 години до перетину кордону.
  • У зазначеному документі мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду закордон, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе).

Болгарія наразі знаходиться у зеленому списку МОЗ, тому після повернення з цієї країни в Україну не потрібне ПЛР-тестування або самоізоляція.

Читайте також: Словенія дозволила в’їзд українцям з ПЛР-тестом і без карантину!

Де можна придбати авіаквитки на прямі рейси в Болгарію?

На даний час прямі рейси з України у Болгарію виконують авіакомпанії Ryanair та Windrose Airlines. Найдешевші авіаквитки в ірландського лоукостера Ryanair.

Квитки зручно шукати та купувати на kiwi.com або tickets.lowcostavia.com.ua

Попередні рішення щодо перетину болгарського кордону для українців

Нагадаємо, що раніше згідно з рішенням Міністра охорони здоров’я РБ від 15.07.2020 № РД-01-405 починаючи з 16 липня громадянам України було дозволено в’їзд на територію Болгарії без проходження 14-денного карантину та без тесту на коронавірус.

27 липня Міністерство охорони здоров’я Болгарії повідомило, що для українців при в’їзді з 30 липня будуть вимагати обов’язковий негативний ПЛР-тест, що зроблено не пізніше ніж за 72 години до прибуття.

І через декілька днів Міністерство охорони здоров’я Болгарії опублікувало нове рішення № РД-01-443 від 30.07.2020, згідно з яким вимога ПЛР тесту від українців скасовується з 31 липня! Пізніше ці умови були пролонговані до 30 вересня 2020 року.

Читайте також:

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia