купити дешеві авіаквитки

Болгарія заборонила туристичні подорожі з України і з багатьох інших країн (навіть вакцинованим)!

В’їзд в Болгарію з туристичною метою з України не буде можливим!

Міністерство охорони здоров’я Республіки Болгарія оновило умови перетину кордону країни. Україну віднесли до країн червоної зони, відповідно в’їзд з туристичною метою буде заборонено для всіх громадян, навіть для вакцинованих.

Офіційне рішення опубліковано на сайті МОЗ Болгарії і воно вступає в дію з 30 жовтня.

В оновленому червоному переліку для Болгарії є близько 50 країн. Окрім України туди потрапили Велика Британія, Литва, Латвія, Естонія, Румунія, Словенія, Хорватія, Словаччина, Молдова та інші.

Нагадаємо, що до 30 жовтня для відвідин Болгарії можна надати сертифікат вакцинації або тест.

Раніше, в’їзд навіть вакцинованим з України заборонила Мальта.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Категорії громадян, яким дозволено в’їзд з України

З 30 жовтня 2021 р. на територію країни допускатимуться особи зі статусом постійного та довгострокового проживання на території Болгарії і члени їхніх сімей.

Вищезазначені особи допускаються на територію Болгарії після пред’явлення дійсного цифрового COVID сертифікату ЄС про вакцинацію чи перенесення хвороби або аналогічного документа, одночасно з негативним результатом PCR тесту на COVID-19, який зроблений за 72 години до в’їзду в країну та сертифікований дійсним цифровим COVID сертифікатом ЄС про тестування на COVID-19 або аналогічним документом, що містить ті самі дані, що й дійсний цифровий COVID сертифікат ЄС про тестування на COVID-19.

Діти віком від 12 до 18 років, які в’їжджають на територію Болгарії з країни, внесеної в червону зону, мають пред’явити негативний результат PCR тесту на COVID-19, який зроблений за 72 години до в’їзду в країну та сертифікований дійсним цифровим COVID сертифікатом ЄС про тестування на COVID-19 або аналогічним документом, що містить ті самі дані, що й дійсний цифровий COVID сертифікат ЄС про тестування на COVID-19. У разі ненадання такого документа вищезгадані особи мають перебувати на 10-денному карантині.

Дітям до 12 років дозволено в’їжджати на територію Болгарії без надання документів щодо COVID-19.

Де купити авіаквитки в Болгарію?

Квитки можна придбати на сайтах tickets.lowcostavia.com.uakiwi.com.

Посилання на офіційні джерела:

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia