купити дешеві авіаквитки

Мальта заборонила в’їзд з України (навіть вакцинованим)!

Мальта додала Україну до темно-червоного переліку і заборонила в’їзд вакцинованим з України.

Уряд Мальти 21 жовтня оновив перелік країн і додав Україну до “темно-червоного” списку. Оновлений перелік країн опубліковано на урядовому сайті Мальти, – повідомляє Lowcostavia.com.ua.

Це рішення означає, що в’їзд з України з туристичною метою на Мальту заборонено. Заборона стосується і вакцинованих українців, які за останні 14 днів хоч день перебували в Україні чи іншій країні темно-червоної зони.

Зауважте, що при в’їзді на Мальту потрібно заповнити dPLF форму, в якій необхідно вказати країни в яких ви перебували останні 14 днів. Якщо ви летите на Мальту наприклад з Італії (з якої в’їзд дозволено), але за останні 14 днів ви були в Україні, то для вас застосовуються правила як при в’їзді з “темно-червоної” країни – тобто діє заборона в’їзду з туристичною метою.

Можливість подорожі за умови перебування 14 днів в країнах червоної зони

Якщо ж останні 14 днів ви перебували в країнах червоної зони, то ви можете в’їхати на Мальту за умови заповнeної dPLF форми та наявності цифрового сертифікату вакцинації. Визнаються лише вакцини схвалені EMA (Pfizer-BioNtech, Moderna, Oxford-AstraZeneca, and Johnson&Johnson). Після вакцинації має пройти не менше 14 днів.

У серпні цього року Мальта визнала українські цифрові сертифікати про вакцинацію від COVID-19 і до цього часу дозволяла в’їзд вакцинованим українцям.

Оновлено 3 листопада. Вдалося попасти на Мальту з попереднім перебуванням в країнах ЄС 14 днів. При прильоту з Іспанії на Мальту розпитували де був останні 14 днів і уважно перевіряли штампи в паспорті.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Умови в’їзду на Мальту

Подорож на Мальту з темно-червоних країн (включно з Україною) дозволена лише у особливих випадках.

Для початку потрібно отримати дозвіл для подорожі на сайті travelauthorisation.gov.mt. Після отримання схвалення заповнити dPLF форму, зробити ПЛР тест і після в’їзду на Мальту відбути карантин 14 днів. Якщо ви не резидент Мальти, то карантин потрібно відбути в авторизованих готелях, з оплатою за кожну ніч проживання у розмірі 100 євро.

Важливі посилання:

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia