купити дешеві авіаквитки

Канада надасть одноразову фінансову допомогу для українських біженців!

Одноразова виплата біженцям з України в Канаді!

2 червня 2022 року міністр у справах імміграції, біженців та громадянства – Шон Фрейзер та міністр у справах сім’ї, дітей та соціального розвитку – Каріна Гулд оголосили, що українці, які прибувають до Канади можуть подати заявку на отримання тимчасової фінансової допомоги.

Допомога складатиметься із прямої одноразової виплати у розмірі $3,000 канадських доларів на дорослого та $1,500 на дитину (17 років і молодше).

Ці кошти допоможуть громадянам України та членам їхніх сімей задовольнити свої важливі потреби, такі як транспорт та довгострокове житло, поки вони прибувають у населені пункти Канади та знаходять роботу.

На дану одноразову виплату мають право українці та члени їхніх сімей, які перебувають у Канаді з чинним дозволом на роботу, дозволом на навчання, дозволом на тимчасове проживання або записом про відвідування відповідно до канадсько-українського дозволу на екстрені поїздки (CUAET).

Заяви на отримання допомоги мають бути подані через онлайн-портал Уряду Канади.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Детальніше про одноразову виплату

Ви можете подати заяву, якщо

Як подати заявку на виплату

  1. Відкрити рахунок в одному з банків Канади.
  2. Подати заявку онлайн.

Зауважте, що більшість банків для відкриття рахунку вимагають номер соціального страхування (SIN). Для отримання фінансової допомоги вам не потрібен SIN, але його вимагають при влаштуванні на роботу.

Очікується, що виплати будуть здійснюватись за допомогою прямого депозиту протягом 5 робочих днів після подання заяви. Однак, у певних випадках обробка платежу може зайняти більше часу.

Детальні кроки для отримання фінансової допомоги описані на урядовому порталі Канади.

Важливі посилання з урядового сайту Канади:

Українці, які прибувають трьома чартерними рейсами Уряду Канади, отримують тимчасове житло на строк до 14 ночей, якщо вони не мають інших варіантів. Канада працює над тим, щоб поширити цей захід на всіх українців, які прибувають за програмою CUAET в інші ключові міста країни, які не мають іншого житла.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia