купити дешеві авіаквитки

Каппадокія зі Львова – 4 перельоти за 88€! Без візи!

Каппадокія Львів
Balloons above Cappadocia by Rob Kroenert

Каппадокія зі Львова – 4 перельоти через Стамбул за 88€!

Авіакомпанія Pegasus крім міжнародних рейсів виконує і внутрішні перельоти по Туреччині за дуже привабливими цінами. Наприклад переліт у Каппадокію зі Стамбула буде коштувати лише 15 євро в одну сторону.

Сьогодні до кінця дня ще діє акція на міжнародні перельоти -30%, завдяки цьому можна придбати квитки на переліт Львів-Стамбул-Львів за 59€ (Детальніше у одній з попередніх публікацій). Комбінуючи ці напрямки можна відвідати Каппадокію і повернутися у Львів лише за 88€!

cappadocia map

Квитки на ці 2 відрізка (Львів-Стамбул-Львів і Стамбул-Каппадокія-Стамбул) потрібно купляти окремо –  так вийде майже в 2 рази дешевше ніж якщо купляти Львів-Каппадокія-Львів.

дата час перельотів маршрут ціна авіакомпанія
22 лютого 16:30-18:35 Львів – Стамбул 32€ Pegasus
22 лютого 20:25-21:55 Стамбул – Каппадокія (Nevsehir) 15€ Pegasus
2 березня 08:00-09:20 Каппадокія (Nevsehir) – Стамбул 14€ Pegasus
2 березня 13:35-15:35 Стамбул – Львів 26€ Pegasus

Також можливо підібрати рейси так, щоб по дорозі провести ще декілька днів у Стамбулі.

Маршрут вище, сплановано таким чином, щоб не залишатися у Стамбулі. Переліт в одну і другу сторону відбувається в один день. Для пошуку такого ж маршруту у інші дні тижня обирайте рейси по п’ятницям, неділям і понеділкам.

Квитки можна придбати на сайті авіакомпанії Pegasus. При потребі ознайомтеся з детальною інструкцією як купувати квитки Pegasus.

Де знайти проживання на час подорожі?

Рекомендую скористатися сервісом airbnb - де можна орендувати квартиру дешевше від готелів. Реєструючись за  цим лінком, отримаєте 23€ на подорож! Інші знижкові коди та опис airbnb знайдете у одній з попередніх публікацій. Також можете скористатися сайтом hotelscombined.com, що порівнює ціни у декількох системах бронювання, таких як booking.com.