купити дешеві авіаквитки

Чехія та Чорногорія зняли всі ковідні обмеження на в’їзд!

Ще дві країни – Чехія та Чорногорія скасували ковідні обмеження для в’їзду!

Чехія та Чорногорія зняли усі обмеження, які діяли через COVID-19 на перетин власних кордонів.

Чехія 🇨🇿

З 9 квітня 2022 року обмеження щодо умов в’їзду до Чеської Республіки через епідемією COVID-19 скасовано, – повідомляють на сайті Міністерства внутрішніх справ Чехії. Для в’їзду в Чеську Республіку більше не потрібно дотримуватись особливих епідеміологічних правил для запобігання поширенню захворювання.

Також інформація про скасування ковідних обмежень висвітлюється на tripadvisor.mfa.gov.ua“В’їзд на територію Чеської Республіки здійснюється на підставі відновленого безвізового режиму. Для громадян України, які перетинають кордон до Чеської Республіки, не потрібно мати ані сертифікат про вакцинацію проти covid-19, ані результати ПЛР-тесту.”

До квітня 2022 року для в’їзду в Чеську Республіку потрібно було пред’явити негативний результат ПЛР-тесту (не старший 72 годин), навіть якщо вони мають сертифікат про вакцинацію або одужання від Covid-19. Негативний результат тесту не повинні пред’являти особи, які мають третю дозу вакцинації сертифікованими вакцинами, діти до 12 років, а також діти від 12 до 18 років, які пройшли повний курс вакцинації (2 дози).

Чорногорія 🇲🇪

З середини березня Чорногорія скасувала всі ковідні обмеження на в’їзд.

“Для в’їзду до Чорногорії не потрібно підтвердження вакцинації або тесту, в’їзд вільний”, – повідомляють на сайті МЗС України tripadvisor.mfa.gov.ua. Також відповідні зміни зазначені в офіційному документі: “Montenegrin citizens and foreigners can enter Montenegro across all border crossings without a COVID
certificate”.

Зауважте, що для українців, що рятуються від війни, в’їзд у майже всі країни ЄС можливий без жодних ковідних обмежень.

Читайте також: