купити дешеві авіаквитки

Естонія відкрила кордони для вакцинованих туристів! Визнають Covieshield та Sinovac (CoronaVac)!

Вакциновані українці зможуть відвідати Естонію!

Влада Естонії прийняла рішення послабити обмеження для перетину кордону країни. Тепер потрапити в Естонію з туристичною метою можуть також українці, які пройшли повний курс вакцинації (2 дози), – повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Вакцини якими прищеплюють громадян України також приймаються і в Естонії – це, зокрема, Covishield/AstraZeneca, Sinovac (CoronaVac) та Pfizer!

Детальніше про умови в’їзду в Естонію

В’їзд до Естонії з метою туризму дозволений для осіб, які прибувають з будь-яких третіх країн (у т.ч. з України) без симптомів захворювання на COVID-19, та які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19 і досягли максимального захисту після останньої дози вакцини, якщо з цього моменту пройшло не більше одного року.

Вакцини, що офіційно використовуються в Україні, наразі приймаються Естонією:

  • Comirnaty (BioNTech/Pfizer)
  • AztraZeneca/ Vaxzevria / Covishield
  • CoronaVac

З 5 квітня 2021 р. при в’їзді в Естонію потрібно в обов’язковому порядку заповнювати коронавірусну декларацію.

Детальна інформація на карті tripadvisor.mfa.gov.ua від МЗС України 

Документи на сайті уряду Естонії:

Загальні умови перетину кордону Естонії для не щеплених громадян третіх країн

В’їзд в Естонію дозволений особам:

  • які мають посвідку на проживання в країні (Elamisluba) та члени їх сімей
  • мають дозвіл на проживання в країнах Європейського Союзу, Шенгенських державах, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Андорри, Монако, Сан-Марино та Ватикану, а також власники довгострокових віз зазначених країн та члени їх сімей, які не мають симптомів COVID-19. (Список)
  • без симптомів COVID-19, які приїхали до Естонії на навчання або роботу
  • які є перевізниками товарів та сировини, займаються міжнародними вантажними й пасажирськими перевезеннями, беруть участь в технологічній роботі компанії, що працює в Естонії, постачальники медичних послуг, дипломатами,  які  прибувають в рамках міжнародної військової співпраці

В’їхати до Естонії з приватною метою можуть лише особи, які мають спеціальний дозвіл Департаменту поліції та прикордонної охорони Естонії та не мають симптомів COVID-19. Детальніше читайте на www.politsei.ee.

У разі прибуття в країну для роботи або навчання в зареєстрованому в Естонії навчальному закладі з третьої країни, яка не входить в список Додатка 1 Рекомендації Ради Європейського союзу, застосовується зобов’язання 10-денної самоізоляції. Щоб скоротити період самоізоляції, потрібно пройти тестування на коронавірус не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Естонію, і зробити повторний тест в Естонії на шостий день після першого тесту. Припинити самоізоляцію достроково можливо, отримавши негативні результати обох тестів. Перший тест можна зробити також відразу після прибуття в Естонію. У цьому випадку також залишається можливість скоротити термін самоізоляції, пройшовши тест не раніше, ніж на 6 день після першого тесту. У цьому випадку також потрібно мати два негативні результати. 6-денний період відраховується з дня, наступного за днем ​​першого тестування.

Читайте також:

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia