купити дешеві авіаквитки

Уряд опублікував етапи відновлення пасажирського сполучення та країни куди в першу чергу відновлять авіа!

Міністерство інфраструктури опублікувало етапи відновлення пасажирського сполучення, наразі без точних дат (оновлено 19 травня).

Пасажирське сполучення буде відновлюватися у три етапи. Пасажири і персонал транспорту будуть зобов’язані використовувати засоби індивідуального захисту. Про це повідомляє міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Оновлено 20 травня.

На засіданні Уряду було прийнято рішення щодо послаблення обмежень та відновлення роботи транспорту з конкретними датами.

Оновлено 19 травня.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль припустив, що внутрішнє та міжнародне авіасполучення в Україні може відновитися ще в червні.

Владислав Криклій у Telegram-каналі опублікував повідомлення стосовно відновлення авіасполучення з Грузією:

“🇬🇪 Провів відеорозмову з Міністром економіки і сталого розвитку Грузії Нателою Турнава 🇬🇪

✈️ Грузія готується відчинити свої кордони для здійснення регулярних міжнародних рейсів з 1 липня.

🔹Ми готові швидко та синхронно діяти, щоб у координації з міністерствами закордонних справ обох країн відновити регулярні пасажирські авіаперевезення. Українські авіакомпанії вже звернулися до грузинської сторони із заявою про готовність відновити польоти”.

Етапи відновлення пасажирського сполучення

На першому етапі міністерство планує запуск міського транспорту (крім маршрутних таксі) та приміського (в межах одного району), а також запуск внутрішніх авіаперельотів і частковий запуск у роботу залізниці: курсування до 50% електричок у години пік, запуск 42 пар поїздів дальнього сполучення категорії “Інтерсіті” та “Нічний експрес”.

Другий етап дозволить міжобласні та міжнародні автоперевезення, запустить всі приміські поїзди, які курсуватимуть у світлий час доби, і всі пасажирські поїзди, крім сезонних.

На третьому етапі пропонується відкрити міжнародне авіа- і залізничне сполучення, а також і сезонні поїзди.

“До кінця тижня маємо узгодити з МОЗ дати етапів, щоб люди могли дістатись до роботи, але були максимально захищені від поширення коронавірусу.

Працюємо з авіаперевізниками та МЗС, щоб визначати країни, з яких почнеться відновлення міжнародного авіасполучення. Авіакомпанії пропонують відновлювати внутрішні перельоти одночасно з міжнародними”, – пише Криклій.

Пасажири і персонал транспорту зобов’язані використовувати засоби індивідуального захисту, здійснюватиметься температурний скринінг і дезінфекція транспортних приміщень (аеропорти, вокзал, автостанції).

Кількість пасажирів обмежать: для автотранспорту – в межах місць для сидіння.

Кілька днів тому з’явився також попередній план з датами, але офіційно його так і не підтвердили.

В які країни можуть відновити сполучення в першу чергу?

У Мінінфраструктури обговорють питання організації чартерних рейсів після послаблення карантину. Про це розповіла речниця Мінінфраструктури Оксана Герасимова, йдеться в матеріалі РБК-Україна

Герасимова зазначила, що нині між міністерством, авіакомпаніями і Державіаслужбою ведуться активні переговори про дати та порядку запуску міжнародного авіасполучення.

“Зокрема, обговорюється організація чартерних рейсів. Як тільки нам інша країна підтвердить таку можливість, ми все швидко відкриємо”, – уточнила Герасимова.

За словами Герасимової, серед перших країн, з якими Україна може відновити сполучення, значаться Єгипет, Туреччина та Грузія (де іноземних туристів готуються приймати з 1 липня). А при відновленні регулярного повітряного сполучення з країнами ЄС буде грати роль і фактор конкуренції з боку потужних європейських авіакомпаній.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Whatsapp
Whatsapp
Email this to someone
email