купити дешеві авіаквитки

Уряд дозволив відновити внутрішні та міжнародні перельоти з України з 15 червня!

photo by Yura Tanchyn

Робота транспорту в Україні відновлюватиметься вже з 22 травня!

20 травня відбулося засідання Уряду, на якому було прийнято декілька важливих рішень щодо послаблення карантинних обмежень та відновлення пасажирського транспорту, – повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Оновлено 22 травня. Опублікована постанова Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року за номером 392 про послаблення протиепідемічних заходів, де вказані ті ж терміни, які озвучив Владислав Криклій.

Отже, регіони, де за останні 7 днів на 100 тис. населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту:

🚌 з 22 травня – регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;

🚇 з 25 травня – перевезення пасажирів у метро;

🚆 з 1 червня – залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;

🚌 з 1 червня – міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

✈️ з 15 червня – прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом. 

На уточнювальне питання до міністра чи стосується це також міжнародного сполучення – він відповів “Так”

   

“15 червня – це та дата, коли Україна планує перейти до здійснення внутрішніх та міжнародних авіаперевезень. Вони передбачені на 3-му етапі послаблення карантину”. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час прес-брифінгу за підсумками засідання Уряду 20 травня.

”Конкретні графіки того, з якими країнами і коли ми будемо поновлювати роботу та авіаційне сполучення, ми будемо оприлюднювати окремо. Зараз над цим ведеться активна робота, адже більшість країн світу поки що лишають зачиненими свої кордони. Вже починаючи з червня вони планують відкривати туристичні сезони та відповідно в’їзд для іноземців. Тому ми будемо синхронізувати ці процеси”, – сказав Владислав Криклій.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду озвучив дещо іншу інформацію: “Що стосується роботи аеропортів і запуску рейсових авіаперевезень, до цього питання ми повернемося, очевидно, після 15 червня, коли авіаперевізники зможуть вилітати і кудись летіти. Поки що аеропорти наших країн-партнерів закриті”.

Зауважте, що рішення Уряду не означає, що все буде відбуватися чітко з оприлюдненим вище планом. Стосовно авіарейсів, то тепер багато буде залежати від зняття обмежень від іноземних країн. Більшість країн ЄС не відкриють в’їзд для українців як мінімум до 15 червня.

Обов’язкові вимоги безпеки залишаються незмінними:

  • масочний режим;
  • температурний скринінг працівників;
  • постійна дезінфекція транспорту.

Читайте також: МАУ призупинила продаж квитків до липня, WindRose планує відновити польоти 15 червня!

Адаптивний карантин до 22 червня

Стосовно карантину, то на засіданні уряду міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив: “Проєктом пропонується встановити з 22 травня до 22 червня 2020 року на території України карантин з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах – так званий адаптивний карантин, про який ми казали.

Що змінюється? Ми вводимо певні ознаки епідемічної ситуації в регіонах. А саме: інцидентність – середня кількість випадків COVID-19 на 100 тисяч населення за останні 7 днів – має складати менше 12-ти осіб на 100 тисяч населення; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, повинна становити менше 50%; кількість тестування методом ПЛР та ІФА повинна складати більше 12-ти на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів.

Послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії ТЕБ та НС.

У нас вводиться 5 етапів. Зараз ми знаходимося на першому етапі, з 22 травня ми пропонуємо запровадити другий етап, кожен етап – це 10 днів.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Whatsapp
Whatsapp
Email this to someone
email