купити дешеві авіаквитки

Євросоюз завершив схвалення безвізу для України!

Церемонія підписання 17 травня, безвіз набуде чинності 11 червня!

Сьогодні, 11 травня Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України.

Про це повідомляє кореспондент “Європейської правди“.

Для пришвидшення процедури рішення було схвалене Радою міністрів сільського господарства та риболовлі, засідання якої проводиться у четвер, не чекаючи на зустріч профільної Ради міністрів внутрішніх справ.

Відомо, що церемонія підписання відповідного рішення президентом ЄП та представником головування у Раді ЄС відбудеться 17 травня, її має намір відвідати президент Порошенко. Після цього підписаний регламент має бути опублікований в офіційному віснику ЄС.

Фактично безвіз набуде чинності через 20 днів після публікації – орієнтовно 11 червня.

Про те, як саме працюватиме безвізовий режим з Євросоюзом, які країни можна відвідати та які документи потрібні читайте у статті: “Які документи будуть потрібні для безвізового перетину кордону з Євросоюзом?

І можна зазделегідь закупитися авіаквитками, зараз у лоукоста Wizz Air є авіаквитки від 279 грн!

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
google.com/+LowcostaviaUa
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Nadezhda Borisovna

  При оформлении биометрического загран.паспорта не удалось отсканировать отпечатки пальцев. У многих сейчас эта проблема. Видимо плохое оборудование. Какие сюрпризы ждать ? Утверждают, что ничего страшного в этом нет. А на границе как?

  • – Чи діятиме безвіз для тих, хто отримав новий паспорт, але не здавав відбитки?
   Ознакою біометрики є не відбитки, а чип.
   Відсутність відбитків на ньому – не така й рідкісна штука.
   В цьому та у подібних випадках так само діятиме безвізовий режим. Більше того, фахівці ДМС кажуть, що європейський прикордонник навіть не знатиме, що ваша біометрика «неповна» – доступ до зони паспортного чипа з відбитками мають лише українські держоргани.

   • Nadezhda Borisovna

    Дякую. Гарна відповідь

   • Алексей Скрипник

    А як тоді вони перевіряють ці самі вібдитки пальців? Два тижні назад я перетинав кордон у Гданську, всіх людей перевіряли по відбитках (хоча я не впевнений що прямо таки у всіх біометричні паспорти були), і перевіряли досить ретельно. Тому я б не був такий впевнений в тому, що прикордонники зрозуміють відсутність відбитків пальців у базі даних.

    • Бази відбитків у закордонному біометричному паспорті і у шенгенській візі абсолютно різні. На кордоні перевіряли якраз ті відбитки, що здавали на візу.

     • Олег Гребцов

      Зараз звіряють відбитки зз відбитками що на візі а коли буде безвіз будуть звіряти з відбитками що в біометричному паспорті.Відбитки все одно треба буде здавати на кордоні.

     • Roman

      Ви помиляєтесь. Відбитки пальців подорожуючого на кордоні країни ЄС перевірять лише, якщо в прикордонника виникнуть дуже серйозні підстави вважати, що особа подорожує за чужим паспортом (при явній відмінності з оцифрованим фото, наприклад).

      “Основна відмінність біометричного паспорта від старого зразка – наявність електронного чіпа, де записані оцифрована фотографія, а також відбитки пальців та підпис власника паспорта в електронній формі. У низці випадків паспорти оформлюють без «пальчиків» і без підпису (зокрема, для дітей і для тих, хто фізіологічно не може здати відбитки). Паспорт при цьому не втрачає статус біометричного і так само дає право користування безвізом.”
      Це витяг з сайту, який сьогодні був запущений Представництвом ЄС в Україні (http://openeurope.in.ua/subjects/kak-podgotovitsya-k-poezdke-v-es-5/zachem-nuzhen-biometricheskiy-zagranpasport-i-kak-ego-oformit-11).

   • Alma

    На кой ляд тоді єс потребує паспорт з чіпом, якщо бази все рівно різні?

  • EtoBARAKUDA vasa

   А при чем тут биометрический загран паспорт до биометрического паспорта для безвиза?

   • Nadezhda Borisovna

    Біометричний паспорт для виїзду за кордон – це документ, в бланк якого імплантована безконтактна інтегральна схема (чип) для внесення персональних даних, параметрів, у тому числі біометричних, що дає змогу здійснювати комплекс заходів, пов’язаних з верифікацією особи. Відцифровані відбитки пальців рук – це один із видів біометричних даних особи. Разом із ними до безконтактного електронного носія вносяться відцифрований підпис особи та відцифрований образ обличчя особи та використовується разом з іншими даними для ідентифікації особи за допомогою технічних засобів.

    • EtoBARAKUDA vasa

     http://lowcostavia.com.ua/yaki-dokumenty-potribni-dlya-bezvizovogo-peretynu-kordonu/
     речь идет об ид-картке на котором есть и отпечатки и полная информация о вас,а не загране с биометрией от которой уже толку нет в шенгенской зоне без визы.

     • Для безвізу якраз має бути біометричний закордонний паспорт. Біометричний внутрішній ID-паспорт (пластикова картка) для виїзду у країни шенгену не дійсний.

     • EtoBARAKUDA vasa

      а почему тогда страны-шенгена передвигаются между собой по вн. биометрическом паспорте?

     • Maks Fandeev

      Страны не передвигаются, а вот их граждане могут передвигаться по Шенгену по их внутренним паспортам, так как они являются гражданами ЕС.

     • Roman

      Громадяни країн ЄС в переважній більшості не мають двох різних паспортів (внутрішнього і закордонного), натомість отримують лише один біометричний паспорт.

     • Ха Ха

      В них паспорт означає документ для виїзду за кордон, а всередині країни використовуються ай ді картки. Від того, як ти назвеш це – внутрішній паспорт чи ай ді картка, сенс не міняється.

  • Женя Харченко

   Я взагалі сьогодні сдавав документи на другий біометричний паспорт, тому що перший біометричний був без відбитків. Все одно вже тиждень тому оплатив, коли зрозумілої інформації не було…

  • КАЦАП
  • Ха Ха

   На кордоні немає рідера, щоб читати інформацію з вашого чипу. Вони абсолютно не в курсі, що там на вашому чипі записано.

 • Олег Гребцов

  Уявляю розпач людей які виробляли собі закордонний паспорт нового зразка але без відбитків в 2015-2016 роках вирішивши зекономити ,для безвізу необхідно тепер робити знову новий.

  • Ха Ха

   Нічого подібного. І вартість паспорта з та без відбитків така сама. Прикордонник не в курсі, чи є на вашому чипі відбитки чи немає. Не пишіть маячні.

 • КАЦАП