купити дешеві авіаквитки

FlixBus відкриває новий маршрут Київ – Вроцлав!

Новий напрямок від FlixBus – Київ – Вроцлав!

16 червня 2022 року найбільший оператор автобусних перевезень Європи – FlixBus оголосив про відкриття нової автобусної лінії Київ – Вроцлав, перший рейс якої заплановано на 23 червня.

Нагадаємо, що перевізник на початку червня відновив лінію Київ – Варшава, рейси виконуватимуть 2 рази на тиждень. А раніше у квітні оголосив про відновлення маршрутів до Києва та ще низки українських міст. Також з 28 квітня почала свою роботу нова лінія FlixBus з Києва до Будапешта.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Де можна купити автобусні квитки FlixBus?

Квитки на автобус можна придбати на сайті компанії – FlixBus.ua, у мобільному додатку FlixBus, а також в офлайн точках продажу по усій Україні.

Детальніше про новий напрямок від FlixBus

Автобуси відправлятимуться 4 рази на тиждень: у понеділок, вівторок, четвер і п’ятницю з Києва; у вівторок, середу, п’ятницю і суботу з Вроцлава.

  • повний маршрут рейсу N3230: Київ – Вроцлав: Київ – Житомир – Новоград-Волинський – Рівне – Львів – Краків – Катовіце – Вроцлав.

Що стосується розкладу, то з Києва автобус відправляється о 10:30 із Центрального автовокзалу, що на Деміівській площі, об 11:30 – з автостанції «Київ» на вулиці Симона Петлюри 32, о 13:35 – відправлення з автовокзалу Житомира, о 14:55 – з Новограду-Волинського, о 16:30 – з Рівного, о 20:30 – зі Стрийської автостанції у Львові. Потім о 2:35 ночі автобус прибуває до Кракова, о 3:55 – до Катовіце, а о 6:35 – до Вроцлава.

Назад зі Вроцлава відправлення о 20:00, о 22:45 – з Катовіце, о 00:15 – з Кракова, і вже о 7:20 ранку наступного дня автобус прибуває до Львова, о 10:45 – до Рівного, о 12:15 – до Новоград-Волинського, о 13:35 до Житомира, о 15:45 до автостанції «Київ» біля залізничного вокзалу столиці, а о 16:15 – до Центрального автовокзалу у Києві.

Перелік чинних рейсів FlixBus з України:

З Польщі до України і назад:

  • N3222 Варшава – Люблін – Луцьк – Рівне – Житомир – Київ,
  • 3241 Варшава – Люблін – Львів – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці, щоденно
  • 3231 Вроцлав – Ополе – Катовіце – Краків – Львів, 3 рази на тиждень
  • 3232 Краків – Львів – Івано-Франківськ, щоденно

З Угорщини до України і назад:

  • N3280 Будапешт – Ужгород – Мукачево – Львів – Рівне – Житомир – Київ, 2 рази на тиждень
  • 3285 Будапешт – Ньїредьгаза – Ужгород – Мукачево – Львів, 3 рази на тиждень

З Чехії до України і назад:

  • N3270 Прага – Брно – Оломоуць – Острава – Катовіце – Краків – Львів – Рівне – Житомир – Київ, 4 рази на тиждень
  • N3277 Плзень – Прага – Брно – Оломоуць – Острава – Катовіце – Краків – Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань, 5 разів на тиждень

Маючи вже 10 зелених маршрутів, що з’єднують Україну з європейською мережею FlixBus, компанія святкує 3 річницю роботи в Україні. Прямі рейси FlixBus має до Польщі, Чехії, Угорщини, а з пересадками з України можна доїхати до більшості міст Європи.

Безкоштовні квитки від FlixBus

Компанія FlixBus також надає безкоштовні квитки для українців на поїздки з Польщі (Перемишль, Жешув) та Румунії (Сучава, Тулча).

Детальна інструкція як замовити безкоштовні квитки є на сайті перевізника.

Актуальні рейси перевізника з та до України