купити дешеві авіаквитки

Грузія з 1 лютого відновить регулярне авіасполучення!

Грузія скасовує обмеження на регулярне міжнародне авіасполучення!

Вже з 1 лютого Грузія скасує обмеження на регулярне міжнародне авіасполучення з усіма країнами. Інформацію про скасування обмежень повідомила голова Міністерства економіки Грузії – Натія Турнава на брифінгу 22 січня 2021 року.

«Допущені будуть регулярні рейси. Це означає, що всі авіакомпанії, які до сих пір діяли або продовжують діяти в Грузії, або ж нові компанії, які висловили побажання виконувати рейси в Грузію, зможуть спланувати регулярні рейси і виконувати їх з певною частотою», – заявила Турнава.

Також голова Мінекономіки зазначила, що авіарейси будуть виконуватися «з дотриманням всіх медичних протоколів і заходів безпеки».

Зняття обмежень не означає швидкого відновлення авіаційного ринку. Що стосується туристичних візитів, за словами Турнави, перші групи мандрівників прибудуть до Грузії «з більш безпечних країн», де вже розпочато вакцинацію від коронавірусу.

Наразі невідомо коли українці зможуть подорожувати в Грузію з туристичною метою і які саме заходи будуть необхідні для перетину грузинського кордону.  Рекомендуємо слідкувати за новинами та перевіряти офіційну інформацію на сайтах з переліку у статті.

На даний час обмеження на регулярне авіасполучення не поширюється на прямі міжнародні рейси з аеропорту Тбілісі у Мюнхен, Париж, Ригу, Доху, Варшаву, Афіни, Амстердам, Відень, Берлін та Мілан. Обмеження також не діє на заплановані міжнародні рейси в Ригу, Катовіце, Вільнюс та Дортмунд.

За даними МОЗ України зараз Грузія знаходиться в червоній зоні, тому після повернення в Україну потрібна самоізоляція чи негативний ПЛР-тест.

Які авіакомпанії будуть літати в Грузію?

Авіаквитки на прямі рейси з України в Грузію можна придбати у трьох українських авіакомпаній – МАУ, YanAir та SkyUp. Вже з лютого є квитки на рейси з Києва в Тбілісі та Батумі, а з весни та літа на рейси зі Львова, Харкова, Одеси та Запоріжжя в Батумі.

Квитки є в продажу на сайтах tickets.lowcostavia.com.ua, kiwi.com та skyup.aero

Прямі лінки для пошуку:

Нагадаємо, що власні кордони для іноземних туристів Грузія закрила ще у березні 2020 року.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia