купити дешеві авіаквитки

Від сьогодні іноземці знову зможуть перетинати кордон України!

Постанова Кабміну про заборону в’їзду іноземців в Україну втратила чинність!

Сьогодні втратила свою чинність постанова Кабінету Міністрів України №641 про заборону в’їзду іноземців на територію України. Отже, громадяни інших країн знову можуть можуть перетинати кордон України.

Нагадаємо, що минулого місяця уряд України заборонив в’їзд для іноземців з 00.00 28 серпня до 00.00 28 вересня.

“Постанова, в якій також були прописані обмеження в’їзду іноземців, і далі діє. Це постанова уряду № 641. Водночас там була чітко прописана заборона в’їзду іноземців на територію нашої країни з 28 серпня до 00:00 28 вересня. Фактично цієї ночі ця норма про заборону в’їзду іноземцям в нашу країну припинила свою дію. Відтепер іноземцям в’їзд до нашої країни не заборонений, – пояснив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко агентству “Інтерфакс-Україна” в понеділок.

Речник наголосив, що прикордонники керуються нормами законодавства, яке регламентує перетин державного кордону України, а саме законом “Про прикордонний контроль”, постановою уряду про виїзд та в’їзд іноземців в Україну.

На сайті КМУ опублікували постанову 888 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641”.

Умови в’їзду іноземців на територію України

Обов’язковою умовою для іноземців при перетині українського кордону є наявність полісу медичного страхування. Поліс має покривати витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією та діяти весь термін перебування в Україні.

Страховий поліс має видавати компанія, яка зареєстрована в Україні, або іноземна страхова компанія, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України.

Якщо громадянин України чи іноземець прибув з країни “зеленої зони“, він має змогу не проходити самоізоляцію.

Іноземні громадяни з країн “червоної зони“, які в’їхали на територію України та мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин до перетину державного кордону – не потребують обсервації або самоізоляції. Також, щоб достроково припинити самоізоляцію можна зробити ПЛР тест після перетину кордону з Україною.

Поділ на країни червоної та зеленої зони здійснює МОЗ України, дані оновлюються щотижня. Зараз актуальні дані опубліковані 25 вересня: Таблиця та карта з країнами червоної та зеленої зони.

Кордони ЄС для українців закриті

Через незадовільну епідемічну ситуацію у країні громадянам України найближчим часом не скасують обмеження на необов’язкові подорожі до Європейського Союзу. Такий висновок можна зробити з негативних наслідків поширення COVID-19 на території України, надані в апараті Ради національної безпеки й оборони.

Кількість нових випадків коронавірусу на 100 тис. населення протягом останніх 14 днів має дорівнювати або бути нижче за середній показник у країнах ЄС. На сьогодні ця цифра в Україні перевищує показник ЄС більше як в 5 разів. Останні дані про поширення COVID-19 на території України можна знайти на сайті МОЗ.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia