купити дешеві авіаквитки

Італія дозволила в’їзд вакцинованим українцям з тестом без карантину! (оновлено 6 вересня)

Італія дозволила в’їзд з України без карантину за наявності вакцинації (EMA) і тесту!

Італійський Уряд змінив правила в’їзду з країн категорії D, до яких належить Україна.

З 31 серпня в’їзд в Італію за наявності сертифікату вакцинації (AstraZeneca, Moderna, Pfizer, Janssen) + негативного тесту можливий без карантину! 

За відсутності сертифікату доведеться пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на Covid-19, який повинен підтвердити негативний результат.

Відповідні зміни вже внесені в офіційний опитувальник для визначення умов в’їзду.

Новина про оновлені правила розміщена на сайті МЗС Італії, у pdf-документі з поділом країн на категорії і описом правил, а також на сторінці viaggiaresicuri.it (італійською).

Згадані умови наразі діятимуть до 25 жовтня.

Умови в’їзду в Італію з 31 серпня до 25 жовтня

Відповідно до наказу прем’єр-міністра від 2 березня 2021 р., наказу від 29 липня 2021 р. та наказу від 28 серпня 2021 р. Міністра охорони здоров’я, люди, які за останні 14 днів перебували у країнах категорії D до в’їзду до Італії повинні:

  1. заповнити форму санітарного контролю онлайн: dPLF (Passenger Locator Form) (або роздрукувати і заповнити офлайн)
  2. надати сертифікат про повний курс щеплення вакцинами затвердженими EMA або EU Green Pass з аналогічною інформацією (скоріше за все потрібно 14 днів після останньої дози).
  3. надати негативний результат молекулярного або експрес-тестування на Covid-19, який має бути зроблений не давніше, ніж за 72 години до приїзду

Затверджені вакцини EMA – це Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna), Comirnaty (Pfizer/BioNTech) та Janssen.

У разі відсутності сертифікатів мандрівники можуть в’їхати до Італії, але вони повинні:

  • пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів за адресою, зазначеною у dPLF, з повідомленням місцевих органів охорони здоров’я
  • зробити повторний тест на Covid-19, який повинен підтвердити негативний результат

Отже для в’їзду в Італію без карантину потрібна заповнена форма, вакцинація і негативний тест.

Наразі ще немає на 100% підтвердженої інформації чи визнає Італія українські паперові сертифікати вакцинації міжнародного зразка чи цифрові сертифікати в Дії.

Оновлено 1 вересня. Цифрові сертифікати в Дії читаються і верифікуються в офіційному додатку VerificaC19!

Також на сайті МОЗ Італії в оновлених вимогах вказано, що сертифікат може бути в паперовій або цифровій формі, на англійській, італійській, іспанській або французькій мові та виданий компетентними органами країни.

Сертифікати вакцинації міжнародного зразка, які видають в Україні ніби відповідають всім цим вимогам!

Якщо ви щеплені вакциною з переліку EMA, то можна закуплятися дешевими авіаквитками в Італію від 14 євро у два боки(!), поки про оновлені умови не дізналися інші мандрівники :). Навіть з врахуванням необхідності тесту мандрівка може вийти доволі дешевою. За сьогодні ціни в Італію на вересень і жовтень через підвищений попит можуть зрости в кілька разів, як це було після новин про відкриття інших країн.

Правила в’їзду в Італію для дітей (додано 6 вересня)

Covid-тести

Дітям від 0 до 5 років не потрібно здавати молекулярний або антиген-тест.

Від 6 до 17 років: тест є обов’язковим, якщо того вимагають правила в’їзду відповідно до історії подорожей за 14 днів до в’їзду до Італії.

Самоізоляція

У віці від 0 до 17 років неповнолітні звільняються від вимоги самоізоляції, якщо їх супроводжує один з батьків, який також звільнений від такої вимоги за наявності сертифіката про щеплення (або свідоцтва про одужання, якщо є) на основі історії подорожей за попередні 14 днів.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Читайте також: Карта та список відкритих країн Європи для українців

Додаткові обмеження в Італії

З 1 вересня для посадки на літак, кораблі та пароми, поїзди та міжміські автобуси знадобиться Green Pass або еквівалентний сертифікат.

Де шукати дешеві авіаквитки в Італію?

Квитки можете купувати на сайті kiwi.com або на сайтах лоукостів ryanair.com та wizzair.com.

18 серпня авіакомпанія Ryanair випустила застереження для пасажирів стосовно “несправжніх” (fake) посадкових талонів які надає компанія Kiwi на рейси Ryanair. Лоукост Ryanair погрожував не пускати пасажирів  з посадковими від Kiwi на рейси.

Cайт Kiwi.com повідомив, що не видавав “несправжні” посадкові талони, а лише змінював оформлення та кольори мобільних посадкових талонів. Наразі видачу мобільних посадкових талонів у kiwi.com призупинено, а пасажири можуть завантажити оригінальні посадкові талони Ryanair у своєму обліковому записі.

Також у kiwi.com повідомили, що їм не відомо про випадки, коли б за останні дні авіакомпанія Ryanair не допустила на рейс пасажирів з посадковими талонами виданими Kiwi.com.

Посилання на пошук та бронювання авіаквитків на прямі рейси з України

Ціни актуальні на момент публікації статті.

Посилання на офіційні джерела

Додатково – правила на карті МЗС України (інформація оновлена)

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia