купити дешеві авіаквитки

Посилені карантинні заходи в Туреччині не будуть застосовувати до туристів!

stambul kyiv

Відповіді на поширені питання стосовно нових заходів по боротьбі із пандемією Covid-19 в Туреччині.

З 20 листопада в Туреччині посилили карантинні обмеження у зв’язку з ростом числа захворювань на коронавірус.

В країні запроваджено часткову комендантську годину у вихідні дні з 20:00 до 10:00 та обмежено роботу кафе та ресторанів.

На сайті офісу з питань культури та інформації Туреччини goturkey.com.ua опублікували відповіді на поширені питання і повідомили, що обмеження фактично не будуть застосовуватися до туристів.

Чи підлягають іноземні громадяни, які прибули до Туреччини з туристичною метою, обмеженням стосовно виходу на вулицю?

Іноземні громадяни, які тимчасово перебувають в Туреччині з туристичною метою, звільняються від обмежень щодо виходу на вулицю.

Чи діють обмеження, введені для ресторанів та їдалень, для тих ресторанів і їдалень, що розташованих у готелях та закладах розміщення гостей?

Ресторани та їдальні, які розташовані у готелях та закладах розміщення гостей, можуть надавати послуги харчування виключно для клієнтів, які проживають у цих готелях/закладах, у такому випадку обмеження, введені для інших ресторанів і їдалень, для них не застосовуються. Однак ресторани і їдальні при готелях і закладах розміщення гостей не можуть реалізовувати свою продукцію на виніс.

Чи звільняються від нових обмежень їдальні і ресторани, розташовані на території аеропортів?

Заклади харчування (їдальні, ресторани, кафе тощо), розташовані на території аеропортів, звільняються від загальних обмежень, введених для закладів харчування, за умови, що вони обслуговують виключно пасажирів та працівників транспортної галузі.

Чи становлять виключення з нових правил ті особи, які користуються турами, пакетними турами, послугами розміщення або трансферу, які надаються туристичними агентствами?

Споживачі, які користуються послугами розміщення, трансферу, турів, пакетних турів, які надаються туристичними агентствами, підпадають під дію наступного виключення : “Працівники транспортних засобів міжміського сполучення (літак, автобус, поїзд, корабель тощо) та ті особи, які можуть підтвердити, що вони подорожуватимуть цим транспортним засобом, шляхом пред’явлення квитка, коду резервації тощо”.

Чи підпадають магазини, розташовані на території аеропортів (магазини одягу, сувенірів тощо) під дію обмеження щодо обслуговування клієнтів у період 10:00-20:00?

Магазини, розташовані в аеропортах (магазини одягу, сувенірів тощо) не підпадають під дію обмеження щодо обслуговування клієнтів у часовий проміжок 10:00-20:00.

Зараз в Туреччину є дуже вигідні пакетні тури за ціною лише від €74 з людини! У готелях All Inclusive 5* – від €148!

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia