купити дешеві авіаквитки

Туреччина частково посилює карантинні обмеження!

Одеса Стамбул Дніпропетровськ

Туреччина посилює протиепідеміологічні заходи.

Туреччина посилить карантинні обмеження у зв’язку з ростом числа захворювань на коронавірус, – про це повідомив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган на прес-конференції в Анкарі за результатами засідання кабінету міністрів у президентському комплексі.

Туреччина запровадить часткову комендантську годину, щоб зупинити поширення коронавірусу. Комендантська година буде діяти у вихідні дні з 20:00 до 10:00.

Комендантська година яка вже діяла для людей старше 65 років буде розширена і на осіб до 20 років, за винятком тих, кому доводиться виходити на роботу.

За даними МВС, нові обмеження набудуть чинності з 20:00 у п’ятницю.

Кінотеатри не працюватимуть до кінця року. Торгові центри, ринки, ресторани та перукарні будуть працювати з 10:00 до 20:00. Кафе і ресторани можуть продавати їжу з 10:00 до 20:00 на винос або через служби доставки, після 20:00 – лише через служби доставки.

Школи, у яких в п’ятницю розпочались тижневі осінні канікули, залишатимуться закритими, а навчання буде переведено в онлайн формат.

Уряд Туреччини розширив обмеження на куріння по всій країні, а саме на переповнених вулицях та в інших громадських місцях через коронавірус.

Детальні роз’яснення щодо посилення обмежень (на турецькій мові).

Оновлено. Обмеження не будуть застосовувати до туристів!

Станом на вівторок, Туреччина зареєструвала в цілому 11 704 смертей через коронавірус, тоді як 359 063 людини вилікувались від цієї хвороби. В даний час у країні зареєстровано 421 413 підтверджених випадків.

Посилені протиепідеміологічні заходи не мають завдати особливих незручностей для туристів. Зараз в Туреччину є дуже вигідні пропозиції на авіаквитки та тури:

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia