купити дешеві авіаквитки

Як купити дешеві авіаквитки на сайті Kiwi. Покрокова інструкція.

kiwi як купити авіаквитки

Як придбати дешеві авіаквитки лоукостів на сайті Kiwi.com

Kiwi.com (раніше skypicker) – це зручний і найбільш наочний сайт для пошуку авіаквитків лоукост та регулярних компаній. Kiwi має зрозумілий інтерфейс на основі інтерактивної карти та надшвидкий пошук в широкому діапазоні дат і географічних областей.

У цій статті розглянемо, як купити дешеві авіаквитки на сайті Kiwi.com

  • Пошук дешевих авіаквитків
  • Купівля авіаквитків
  • Онлайн чек-ін

Пошук дешевих авіаквитків

Для пошуку авіаквитків скористаємося можливостями сайту kiwi.com – правою кнопкою мишки клікаєте по регіону чи місту, звідки хочете летіти, а лівою обираєте куди.

У параметрах пошуку можна вказати місто, країну чи навіть декілька аеропортів у певному радіусі. При виборі дати подорожі можна вказати діапазон у декілька днів, місяць чи “Будь-коли”, що дуже зручно для пошуку найдешевших авіаквитків.

Для прикладу пошукаємо дешеві авіаквитки з Варшави у Швецію. Припустимо, що місто прибуття зараз для нас особливого значення не має. Для пошуку клікаємо правою кнопкою поблизу міста Варшава, а лівою по Швеції.

При виборі дати перельоту клікнемо на текст “Будь-коли”

як купити дешеві авіаквитки

Найдешевші квитки kiwi знайшов у Стокгольм. Клікнемо по місту, щоб переглянути можливі варіанти.

як купити дешеві авіаквитки

Найдешевші авіаквитки є від 11 євро в один бік.

Далі можна підбирати квитки на конкретні дати чи додати пошук у два боки. Для планування вікенду у Швеції, завдяки розширеним фільтрам можна шукати, наприклад, вильоти у жовтні лише у п’ятницю чи суботу, а повернення в неділю чи понеділок.

як купити дешеві авіаквитки

Як купити дешеві авіаквитки на Kiwi.com

Придбати авіаквитки на сайті Kiwi.com дуже легко, оскільки вікно оплати з усім необхідним розміщене на одній сторінці. Вам не потрібно відмовлятися від надокучливих додаткових пропозицій лоукостів чи переживати, що ви обрали хибну опцію.

Отже, ми підібрали квитки лоукостів Ryanair та Wizz Air Варшава – Стокгольм – Варшава на 15-17 жовтня 25 євро. Обираємо цей варіант і клікаємо “Забронювати цей рейс за 25€” (якщо вам зручніше, то перед вибором рейсу, у верхній панелі можна змінити валюту на гривню).

kiwi-yak-kupyty-deshevi-kvytky-4

Перед нами відкривається сторінка оплати:

kiwi-yak-kupyty-deshevi-kvytky-5 kiwi-yak-kupyty-deshevi-kvytky-6

Уважно вводимо дані пасажира, за необхідності додаємо багаж чи страхівку (необов’язково), вводимо контактні дані та дані платіжної картки і натискаємо “Оплатити”.

Після успішної оплати ми побачимо інформацію з номером бронювання.

За деякий час вам на пошту надійдуть два чи три листи від Kiwi:

kiwi-yak-kupyty-deshevi-kvytky-7-mail

1. Reciept of Payment – дані про ваше замовлення отримано.

2. Booking in Process – Missing information – цей лист повідомляє про необхідність надати паспортні дані. У цьому випадку для здійснення онлайн чек-іну Ryanair та Wizz Air (Описано нижче).

3. Booking Confirmed – ваше замовлення підтверджено! Вітаю, ви придбали авіаквиток!

Онлайн чек-ін

При купівлі авіаквитків на сайті Kiwi.com цей сервіс автоматично зачекінить вас на рейс і надішле на email документи аналогічні тим, які видає безпосередньо авіакомпанія.

Для того, щоб Kiwi виконав за вас чек-ін потрібно внести паспортні дані за лінком у листі з темою Booking in Process – Missing information.

як зробити чек-ін

Для внесення потрібної інформації для чек-іну натисніть Enter travel document details, введіть дані вашого закордонного паспорта та натисніть Submit.

kiwi-yak-kupyty-deshevi-kvytky-9

Ви не зможете виконати онлайн чек-ін на сайті Ryanair самостійно, якщо купували квитки на сайті kiwi.com, оскільки kiwi.com використовує власні email адреси для купівлі квитків в Ryanair і без цієї адреси ви не зможете перевірити чи здійснити зміни в своєму бронюванні Ryanair.

Чому Kiwi пише, що “Ми не змогли зареєструвати вас на рейс”

На рейсах Ryanair з України, kiwi.com проводить за вас реєстрацію на рейс (online check-in), але оскільки Ryanair не видає повноцінного посадкового талона, kiwi надсилає лист з темою  “Зареєструйтеся в аеропорту”.

Далі kiwi зазначає, що “Ми намагалися зареєструвати вас онлайн, але це виявилося неможливо для одного з ваших майбутніх рейсів. Зареєструйтеся на стійці чи в кіоску реєстрації авіакомпанії в аеропорту. Вам, можливо, доведеться показати копію доданого електронного квитка й документ для реєстрації в авіакомпанії, на якому зазначено «This is not a boarding pass» (Це не посадковий талон)”.

Оскільки kiwi не зміг отримати повноцінний документ зі штрих кодом, то сервіс пише, що реєстрація виявилася неможливою.

Насправді ви зачекінені на рейс, вам лише потрібно завантажити копію файлу, що прикріплений до email листа (чи за лінком в додатку) і на якому написано This is not a boarding card. Цей документ показуєте в аеропорту і вам безкоштовно видають повноцінний посадковий.

Цей файл, що надає ківі є оригінальним документом від Ryanair який пересланий вам. Якщо б ви купили квитки на сайті Ryanair, то отримали на 100% аналогічний документ з написом This is not a boarding card.

    

Документ, який видає Ryanair та Kiwi:

Visa check

Якщо ви придбали авіаквиток лоукостів (наприклад Ryanair чи Wizz Air), то в аеропорту, з закордонним паспортом та роздрукованим чи збереженим посадковим талоном (boarding pass), вам обов’язково потрібно підійти до стійки реєстрації для перевірки візи (visa check). У вас перевірять документи і поставлять відмітку (печатку чи підпис) на квитку.

У лоукоста Ryanair на багатьох внутрішніх рейсах процедура visa check не є обов’язковою і авіакомпанія планє скасувати цю процедуру для українців. Але краще перестрахуватися і перепитати на стійці Ryanair детальну інформацію.

До квитків, куплених через Kiwi.com, застосовуються правила авіакомпанії на рейс якої ви отримали квиток. У більшості випадків за квиток неможливо повернути кошти, а внесення змін може коштувати більш ніж 50 євро.

Служба підтримки клієнтів Kiwi українською

Зателефонуйте за українським номером +380 94 711 3191 чи напишіть листа у службу підтримки і отримаєте відповідь на запитання чи інформацію стосовно свого бронювання за лічені хвилини!

Ще декілька нагадувань стосовно перельотів популярними лоукост авіакомпаніями Ryanair i Wizzair:

  • Отриманий посадковий талон (boarding pass) від Kiwi.com потрібно обов’язково роздрукувати! (в аеропорту у ryanair ця послуга коштує 15 євро, у wizzair 30 євро).
  • В аеропорт бажано приїхати хоча б за 2 години до вильоту. Краще довше почекати на літак, ніж пропустити його через банальні затори дорогою.
  • З посадковим талоном обов’язково підійти на стійку реєстрації для перевірки вашої візи (visa check).
  • У більшості лоукостів в ціну квитка входить лише ручна поклажа. З 1 листопада у Ryanair – одна мала поклажа не більше 40x20x25 cm У Wizzair – до 40x30x20 cm.

Де знайти проживання на час подорожі?

booking.com - найбільший сайт для пошуку готелів, хостелів та апартаментів.
hotelscombined.com - порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання.

Де взяти на прокат авто у подорожі?

Орендувати авто на прокат можете на агрегаторі Rentalcars.com